בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי i30 מקבלת חיזוק ספורטיבי

יונדאי i30 מקבלת חיזוק ספורטיבי


יונדאי משיקה רמת גימור ספורטיבית חדשה העונה לשם N line והראשונה לקבל אותה היא ה-i30 החדשהמאת רן סגל
 
יונדאי השיקה רמת אבזור חדשה למשפחתית הקומפקטית שלה ה-i30. העיצוב שואל מאפיינים מהגרסה הספורטיבית i30 N בעלת הספק של 275 כ"ס. יונדאי מצטרפת ליצרנים עממיים נוספים המציעים גרסאות עיצוב ואבזור ספורטיביות, כמו למשל R line של פולקסווגן או GT line  בפיג'ו, אך אופנה זו התחילה אצל יצרניות היוקרה דווקא, כמו למשל חבילות AMG במרצדס או S line באודי.

יונדאי i30 N line

רמת האבזור והעיצוב N line מושקת לראשונה ב-i30 והיצרן הקוריאני מתכנן להשיקה גם בדגמים נוספים של החברה. רמת האבזור כוללת פגושים בעיצוב ספורטיבי, חישוקים קלים בגודל 18 אינץ', יציאות אגזוז כפולות וכמובן סמלי N line. בפנים הרכב הלקוחות יקבלו הגה וידית הילוכים בעיצוב ספורטיבי ויוכלו לבחור במושבים ספורטיביים משודרגים.


 

רמת האבזור כוללת לא רק שינויים עיצוביים אלא גם שדרוגים מכאניים. יונדאי i30 N line מקבלת שדרוג למתלים, לבלמים ולתגובת המנוע. לגרסת ה-N line בלמי דיסק קדמיים גדולים יותר והיא נועלת צמיגי מישלין פיילוט ספורט 4 ספורטיביים. רוכשי ה- i30 N line יוכלו לבחור בין מנוע הטורבו-בנזין בנפח 1.4 ליטר בהספק 140 כ"ס או במנוע הדיזל בהספק של 136 כ"ס.

יונדאי i30 N line
 
סגן נשיא לשיווק ביונדאי אירופה, אנדראס-כריסטוף הופמן, אמר: ה-i30 N שלנו היא הצלחה גדולה מאז השקתה ומציגה את יכולותינו בהנדסה עתירת ביצועים ומעשירה את המותג שלנו בתחושת ההנאה מנהיגה. כעת אנו מרחיבים את התחושה הזו לקהל רחב יותר עם ה-i30 N line החדשה. אנו מאמינים שחבילה מקיפה של עיצוב ושיפורים הנדסיים תמשיך למשוך לקוחות חדשים למותג יונדאי באירופה".

יונדאי i30 N line
 
מכלמוביל, יבואנית יונדאי בישראל, טרם נמסר מידע אודות אפשרות השיווק בישראל.


לדגמי יונדאי בישראל – יונדאי
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. באמת? לא ידענו. מה חידשתם בכתבה בדיוק?  כתבה מיותרת, הושק ממזמן. ואין עוד מידע חדש לגבי ש...

,23.07.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים