בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי i30 החדשה - הטיזר הראשוןפיטר שרייר, מעצב העל של יונדאי, מציג טיזר ראשון ל-i30 החדשה. "מכונית אירופאית שתוכננה באירופה" שתוצג בתערוכת פריזמאת פבל צ'רניצקי

יריית הפתיחה לחשיפות לקראת תערוכת פריז נורתה. פיטר שרייר, מעצב העל של קונצרן יונדאי-קיה, מככב בסרטון ששחררה היצרנית ומתאר את תהליך העיצוב של יונדאי i30 החדשה.

יונדאי i30 2017

שרייר מתאר את הדור הבא של ה-i30 - לא במפתיע - בדיוק כפי שהוא כינה את קודמו: "מכונית שעוצבה באירופה, תוכננה באירופה. מכונית אירופאית".


אי אפשר להגיד שהקריצה הברורה ליבשת הישנה מרעידה עולמות, כבר מזה כמה שנים שיונדאי מפצלת את יעוד המכוניות שלה לשני השווקים העיקריים - האמריקאי חובב הסדאנים שמקבל מכוניות כמו האלנטרה וסונטה; והאירופאי, שמקבל בעיקר מכוניות האצ'בק דוגמת ה-i20 וה-i30. היצרנית גם עושה מאמץ כביר לעשות הבדלה מודגשת, הן בפיתוח והן במכירה ובמיתוג, בין הדגמים המיועדים ליבשות השונות. 

יונדאי i30 2017

ה-i30 החדשה מציגה - כך עפ"י שרייר - את הצעד הבא בשפת העיצוב של יונדאי, ומשלבת בתוכה אלמנטים רבים מסגנונות שונים. זאת על מנת לפנות בעזרתה למנעד רחב של אנשים "זו מכונית לכולם, בעיצובה לא בחנו רק לקוח אחד, התמקדנו במגוון רחב מאוד של אנשים" הוסיף המעצב.

יונדאי i30 2017

יחד עם זאת, בסרטון שהציגה יונדאי, נראית התקדמות מועטה למדי ביחס לעיצובים הנוכחיים שלה. הגריל ה"גולש" החדש זהה כמעט לחלוטין לזה המאתר את חזיתה של הסונטה החדשה (בגרסת הבסיס הישראלית) וצבירי הפנסים מזכירים שילוב בין אלו של הטוסון לאלו המופיעים באלנטרה. צפו בסרטון וספרו לנו מה אתם חושבים.יונדאי i30 החדשה תוצג כאמור בתערוכת פריז שתתקיים בין הראשון ל-16 באוקטובר, אך היא צפויה להיחשף עוד קודם לכן, ב-7 לספטמבר.

לדגמי יונדאי בישראל - יונדאי
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אינפינטי מקדימה סדרה 1 מאחורה (לת)  

,11.08.2016

2. אא  שוב [ככל הנראה] יתקינו מערכת מולטימדיה בישראל. ושו...

שרייר מעצב על. היבואן בישאל עושה אותי עצוב,12.08.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים