בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי i20 החדשה תקבל מערכת מולטימדיה"כלמוביל" מכריזה על תחרות פיתוח אפליקציות למערכת המולטימדיה החדשה שלה, שתגיע בקרוב גם ל-i20 החדשהמאת נועם ריין

במסיבת עיתונאים שנערכה הבוקר (א') הציגה "כלמוביל", יבואנית יונדאי ומיצובישי, את מערכת המולטימדיה החדשה שלה. מדובר במערכת מקוונת, פרי פיתוח משותף של היבואנית עם חברת ההתקנות "גיל-קאר" וחברת "מובייל גרופ", שכבר קיימת בדגמי ה-ix35 - ובקרוב תותקן גם בדגמים נוספים של החברה, כולל ביונדאי i20 החדשה שכרגע מוצעת עם אבזור מצומצם - וכן בדגמי מיצובישי השונים.


המערכת החדשה מבוססת על מערכת הפעלה "אנדרואיד", והיא מצוידת בכרטיס SIM עם חבילת גלישה של 3GB בחודש שינתנו בחינם למשך שנה. בין היתר כוללת המערכת סנכרון מלא לסמארטפונים עם תמיכה באנגלית, עברית, ערבית ורוסית, מערכת ניווט של Waze, רדיו אינטרנטי ושירותים יחודיים כגון ספר רכב בפורמט דיגיטלי, איתור מוסך ומערכת התראות על טיפולים או קריאות לתיקון.

בעתיד תכלול המערכת גם גלישה בדור הרביעי לטובת שימוש במסכים במושבים האחוריים, קודנית מובנית ואולי אף זיהוי באמצעות טביעת אצבע. כמו כן נשקל פיתוח של גרסאות שיותאמו למכוניות משומשות. ציי רכב יכולים להטמיע במערכת גם אפשרות של ניטור נהיגה ואיתור הרכב.

תחרות פיתוח אפליקציות
במקביל הכריזה "כלמוביל" על תחרות פיתוח אפליקציות למערכת. הציבור הרחב יוזמן להגיש הצעות ולפתח אפליקציות המותאמות למערכת, ו-3 ההצעות הנבחרות יזכו בפרסים כספיים בשווי של עד 100,000 שקל. חבר השופטים בתחרות כולל את אנשי היבואן והיצרן הקוריאני, וכן אנשים מתחום הסטארט-אפ והמדיה הדיגיטלית.

דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל, מציין כי מדובר בתוכנית ראשונה מסוגה בעולם הרכב הישראלי. "אנו רק בתחילת הדרך. חיבור הרכב לעולם הדיגיטלי מעסיק חברות ענק כמו אפל, מיקרוסופט, גוגל ועוד אשר מחפשות את הכיוון בענף. אנו כאן בישראל הצלחנו להעמיד מערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד ולחבר אותה לרכב עצמו כך שהיא "מדברת" איתו ומקבלת ממנו חיוויים. המטרה שלנו היא ליצור סביבת רכב דומה לסביבה הטכנולוגית של הבית או העבודה ואנו מאמינים ש- Hyundai iWay הינה נדבך חשוב בתהליך זה". הוסיף פיאמנטה.


לדגמי יונדאי בישראל - יונדאי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים