בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי i20 החדשה נחשפת רשמיתיונדאי i20 החדשה נחשפת בתמונות ופרטים ראשונים, והיצרנית הקוריאנית מבטיחה: יונדאי i20 תהיה המכונית המרווחת ביותר בקבוצת הסופר-מינימאת נועם ריין

אחרי שלב האיורים, הגיעו התמונות הרשמיות והפרטים הראשונים. יונדאי i20 החדשה, למרות האיורים הנועזים, תהיה מכונית שמרנית יחסית שתמשיך את הקו של קודמתה. החזית אמנם נראית רחבה יותר וקצת יותר קרבית בזכות גריל גדול עם מסגרת כרום, אך הפנסים מעודנים למדי, הקווים פשוטים והקו הכללי מזכיר את זה של ה-i10. מאחור מציגה יונדאי i20 עיצוב קצת יותר מעניין, עם קורה אחורית מושחרת ופנסים בעיצוב שמזכיר את ה-i30 וגם את סיטרואן C3.

יונדאי i20
יונדאי i20 החדשה. אהבתם? / צילומים: יצרן
ביונדאי מבטיחים שה-i20 החדשה תהיה המכונית המרווחת ביותר בקטגוריית הסופר מיני. כבר כיום מדובר באחת המכוניות המרווחות בקבוצה, אם לא המרווחת שבהן - כפי שגילינו במבחנים השוואתיים שערכנו בקטגוריית הסופר מיני. הדור החדש יהיה גדול אפילו יותר, ויציע בסיס גלגלים של 257 ס"מ - צמיחה של 4.5 ס"מ לעומת הדור הנוכחי, ונתון שנופל רק מזה של רנו קליאו (הצפופה משמעותית). באורך הכללי מתמתחת יונדאי i20 החדשה ל-403.5 ס"מ, נתון מרשים גם כן שמצביע על צמיחה של 4 ס"מ ומציב את היונדאי בצמרת הקטגוריה.

תא המטען של הדור החדש יהיה בנפח של 326 ליטר - הגדול ביותר בקטגוריה, למעט הונדה ג'אז המיקרוואנית.

יונדאי i20

פרטים אודות המנועים והאבזור טרם פורסמו, אך יונדאי מגלה כי חלק מהגרסאות יוצעו עם גג שמש פנוראמי ומצלמת רוורס. ההשקה הרשמית של יונדאי i20 החדשה תהיה בתערוכת פריז בתחילת חודש אוקטובר, כאשר בתחילת 2015 צפויה המכונית להגיע לישראל.


לדגמי יונדאי בישראל - יונדאי

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים