בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי קונה היברידית נחשפה

יונדאי קונה היברידית נחשפה


אחרי הקונה החשמלית חושפת יונדאי את הגרסה ההיברידית עם יחידת הנעה זהה לזו של האיוניק ונגיעות עיצוב ייחודיותמאת רן סגל
 
יונדאי קונה הוצגה לפני שנתיים בלבד ומאז הוצגה בגרסאות הנעה כפולה או קדמית ומנועי טורבו-בנזין (וגם דיזל), בהמשך הוצגה הקונה החשמלית וכעת חושפת יונדאי את הגרסה ההיברידית. מיבואנית יונדאי בישראל, כלמוביל, נמסר כי הקונה הייבריד תגיע לישראל אך בשלב זה לא ידוע מועד ההגעה המדויק.

יונדאי קונה היברידית
 
ליונדאי קונה הייבריד מנוע זהה לזה של האיוניק. מדובר במנוע בנזין בנפח 1.6 ליטרים בהספק של 105 כ"ס ו-14.9 קג"מ, אליו משודך מנוע חשמלי המספק 32 קילוואט (כ-43.5 כ"ס) ו-17.3 קג"מ. יחד ההספק המשולב עומד על 141 כ"ס ונתון מומנט של 27 קג"מ.
 

המנוע משודך לתיבה כפולת מצמדים בעלת 6 הילוכים וההאצה ל-100 קמ"ש אורכת 11.2 שניות (11.6 עם חישוקי 18 אינץ') לכדי מהירות מירבית של 160 קמ"ש. צריכת הדלק במסלול משולב עומדת על 25.6 ק"מ לליטר (23.2 ק"מ לליטר עם חישוקי 18 אינץ'). נפח מיכל הדלק עומד על 38 ליטרים בלבד.

יונדאי קונה היברידית
 
הקונה ההיברידית תציע מסך מולטימדיה בגודל 10.25 אינץ' (בנוסף למסך הסטנדרטי בגודל 7 אינץ') בעל אפשרות תצוגה מפוצלת, אפשרות שמירה ב"ענן" ומתן מענה לפקודות קוליות בשש שפות. בלוח המחוונים ישנן תצוגות חדשות לצריכת החשמל ומצב המערכת ההיברידית. כמו כן ישנו בלם יד חשמלי, ונגיעות עיצוב יחודיות כגון מסגרות לבנות לפתחי המיזוג וידית ההילוכים וידיות פתיחה בצבע שחור מבריק. כמו כן הריפודים (בר או עור) בצבע שחור זוכים גם הם לתפירה לבנה. בנוסף, לראשונה בקונה הייבריד יוצע צבע כחול לגונה ושני עיצובים חדשים לחישוקים הקלים (במידה 16 או 18 אינץ').

יונדאי קונה היברידית
 
לדגמי יונדאי בישראל – יונדאי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים