בחר רכב
רכב חדש 2019
רכב משנים קודמות

יונדאי פאליסייד: רכב פנאי חדש

יונדאי פאליסייד: רכב פנאי חדש


יונדאי חשפה כי תציג בתערוכת לוס אנג'לס רכב פנאי גדול עם 8 מקומות. גם טויוטה תציג בתערוכה פרשנות חדשה לפריוס ההיברידית - הפעם עם הנעה כפולהמאת רן סגל
 
יונדאי הכריזה על רכב פנאי חדש שישא בגאווה את הכינוי "ספינת הדגל של רכבי הפנאי" - יונדאי פאליסייד. יונדאי לא הרחיבו במילים וציינו כי לרכב החדש מרווח פנימי גדול במיוחד שיתאים לשמונה נוסעים יחד עם תא מטען גדול. לדברי יונדאי, רכב הפנאי הגדול יהנה מאיכות חומרים גבוהה תוך מתן דגש לנושאי בטיחות ונוחות החשובים למשפחות.

יונדאי פאליסייד
 
העיצוב, כך לדברי יונדאי, ימשוך את תשומת לב הסביבה הודות לעיצוב נועז אך מכובד. שם הדגם החדש ממשיך את המסורת של היצרן הקוריאני וגם הוא לקוח מהתרבות האמריקאית. שכונת פסיפיק פאליסייד היא שכונה אמידה בדרום קליפורניה ובה בתים רבים בעיצוב ארכיטקטוני יפהפה. האיזור נהנה מגישה לים, בריזה ושקיעות מרהיבות. לדברי יונדאי מאפיינים אלו מדגישים את כל מה שהפאליסייד מציע כרכב פנאי.

יונדאי פאליסייד
 

גם טויוטה הכריזה שתציג גרסה חדשה למכונית המשפחתית ההיברידית. על פי טויוטה "הסתיו כאן, החורף קרב, אבל הפריוס 2019 ממשיכה לנסוע בדרכים, בין אם אלו מושלגות או נקיות". ההערכות מדברות על כך שמדובר בתוספת מנוע חשמלי נוסף לגלגלים האחוריים, מה שיוצר הנעה כפולה המשפרת את אחיזת הרכב במשטחים שונים.

טויוטה פריוס
 
פרטים מלאים על הדגמים החדשים יוצגו בימי העיתונאים לקראת פתיחת תערוכת לוס אנג'לס לציבור ב-30 בנובמבר, תערוכה אשר תימשך עשרה ימים. בשלב זה שני הדגמים אינם מתוכננים לשיווק בישראל.
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. תאומה של הקרניבל עם עיצוב של יונדאי, די צפוי... (לת)  

,12.11.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים