בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי בדרך לייצור טנדרתערוכת דטרויט 2015 - נחשף יונדאי סנטה קרוז קרוסאובר קונספט, עם הצהרה לא רשמית אבל ברורה: היצרן בדרך לייצור טנדריםמאת אסף בר-שי

במטרה להגיע אל פסגת המכירות העולמית, יונדאי הקוריאני דואג לפנות לפלחי שוק חדשים. היות שכלי הרכב הנמכרים ביותר באמריקה הם טנדרים, ברור שהיצרן צריך להיות שם גם. אז אחרי שנים של השערות ושמועות, חושף הקונצרן כלי רכב רעיוני בדרך לטנדר. שמו - יונדאי סנטה קרוז קרוסאובר טראק קונספט. לקיצור התהליכים, נקרא לו - יונדאי סנטה קרוז... יש אפילו בישראל מי שנוהג בטנדר של יונדאי - גרסאות החד-קבינה של יונדאי H1 ו-H100. אבל ההם טנדרים מסחריים למהדרין - וכאן מדובר בפיקאפ בסגנון המאסיבי והנוצץ, המוכר כל כך באמריקה, באוסטרליה ובמידה רבה גם בישראל.

יונדאי סנטה קרוז
כך רואים ביונדאי את עולם הטנדרים - יונדאי סנטה קרוז קרוסאובר טראק קונספט /
צילומים: יונדאי


יונדאי סנטה קרוז נחשף, כפי שאפשר לצפות, בתערוכת המכוניות הבינלאומית בדטרויט, ארה"ב. ביונדאי לא אומרים רשמית כי הוא צפוי לעבור לייצור, אבל מפרטים באופן בהיר מאוד את השוק שאליו פונה הטנדר המפוסל, ומגדירים לאן יכוונו אותו בדיוק. אפשר בהחלט להעריך שביונדאי כבר עברו מזמן את ההחלטה על הייצור.

יונדאי סנטה קרוז

מה אנחנו יודעים על רכב הקונספט עצמו? בשלב זה לא הרבה. יונדאי סנטה קרוז אינו מכוון להתחרות בטנדרים האמריקאים הענקיים (בסגנון סדרה F של פורד או שברולט סילבראדו) אלא בכלי רכב מעט קטנים יותר - כמו טויוטה היילקס או מיצובישי האנטר. ביונדאי מכוונים את הרכב לקהל צעיר, יחסית, שייסע איתו בעיר הצפופה. נוסף על כך, הלקוחות אינם בהכרח חקלאים וקבלנים שנדרשים לארגז גדול, אלא לצרכנים פרטיים שיאהבו את הסגנון ואת אופי השימוש הטנדרי.

לדגמי יונדאי בישראל - יונדאי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים