בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יגואר F-Type מתעדכנת

יגואר F-Type מתעדכנת


יגואר חשפה מתיחת פנים מקיפה למכונית הספורט-קופה-קבריולה. לישראל היא תגיע לקראת קיץ 2020מאת רן סגל
 
יגואר F-Type נחשפה לראשונה לפני 6 שנים בתערוכת לוס-אנג'לס וכעת יצרנית רכבי היוקרה הבריטית חשפה את ה-F-Type בגרסאות קופה וקבריולה לאחר מתיחת פנים מקיפה. מיבואנית יגואר בישראל, חברת המזרח, נמסר כי גרסאות הקופה והקבריולה של יגואר F-Type המחודשות יגיעו לישראל במאי-יוני 2020.


 

עיצוב

העיצוב החיצוני ספורטיבי ודינאמי יותר כאשר ה-F-Type מקבלת פגוש קדמי חדש ואגרסיבי עם סבכה קדמית וכונסי אוויר גדולים מבעבר ופנסים צרים במיוחד. מכסה המנוע עודכן גם הוא כאשר פתחי האוורור עברו לחלקו הקדמי. גם מאחור הפגוש קיבל עיצוב אגרסיבי מבעבר ויחידות התאורה הפכו צרות יותר עם חתימת לד המזכירה את זו של ה-I-Pace החשמלי.
 

בפנים הרכב העיצוב הכללי נותר דומה למדי כאשר השינויים העיקריים הם לוח מחוונים דיגיטלי בגודל 12.3 אינץ' ומעבר למערכת המולטימדיה החדשה של יגואר-לנדרובר.

יגואר F-Type
 

יחידות הנעה וביצועים

ליגואר F-Type ישנן 3 יחידות הנעה. גרסת R הבכירה בעלת מנוע V8 בנפח 5.0 ליטרים, זוכה לתוספת של 25 כ"ס ומתייצבת על 575 כ"ס ו-71.3 קג"מ (תוספת של 2 קג"מ). ההאצה ל-60 מייל/שעה (96 קמ"ש) אורכת 3.5 שניות והמהירות המקסימלית מוגבלת ל-300 קמ"ש.
לגרסה זו הנעה כפולה וחישוקים רחבים יותר לטובת אחיזה משופרת וביגואר מציינים כי שלדת הרכב של גרסה זו עברה מספר עדכונים וזכתה לקפיצים חדשים למערך המתלים לטובת שיפור יכולות הניהוג.

יגואר F-Type
 
בנוסף לכך הצטרפה גרסה חדשה למנוע ה-V8 בעלת הספק מופחת של 450 כ"ס עם נתון מומנט של 59.1 קג"מ הזמינים מ-2,500 סל"ד. גרסה זו מציעה אפשרות להנעה אחורית או כפולה כאשר שתי ההנעות מאיצות ל-60 מייל/שעה (96 קמ"ש) ב-4.4 שניות. גרסאות ה-V6 בנפח 3.0 ליטרים לא יוצעו עוד.
 
יחידת ההנעה השלישית מוכרת מהדגם הנוכחי. מדובר במנוע 4 צילינדרים בנפח 2.0 ליטרים, המספק 300 כ"ס בסיוע מגדש טורבו ומשודך להנעה אחורית.

יגואר F-Type
 
ביגואר מציינים כי תיבת ההילוכים האוטומטית בגרסאות ה-V8 בעלת 8 יחסי העברה כוילה מחדש לטובת העברות הילוכים מהירות יותר – היצרנית מתגאה כי הכיול הגיע היישר מגרסת הקצה במהדורה מוגבלת של יגואר XE SV project 8.
 
ל-F-Type מערכת פליטה אקטיבית בעלת סאונד ספורטיבי ואילו בגרסאות ה-V8 ישנה אופציה להנעה שקטה, כדי שחלילה לא תעירו את השכנים.

יגואר F-Type קבריולה
 

אביזרים

לוח המחוונים הדיגיטלי החדש מאפשר מספר תצוגות מתחלפות כולל אפשרות הצגת מפת ניווט מלאה וכיאה למכונית ספורט תצוגת ברירת המחדל כוללת מד סל"ד גדול במרכז. מערכת המולטימדיה החדשה בעלת מסך ברזולוציה גבוהה יותר וכוללת קישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי. ישנה אופציה לתאורת פיקסל-לד, מושבים בעלי 12 כוונונים בריפוד עור בצבעים חדשים ותפירות מנוגדות, חיפוי לוח המחוונים באלקנטרה ומנופי העברת הילוכים העשויים אלומיניום.
 
 
לדגמי יגואר בישראל – יגואר
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. כולם כבר נראות דומות אחת לשניה.... כבר אין יותר כנראה מה לחדש בעולם רכביי העל (לת)  

אלון, נתניה,03.12.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים