בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה C-HR: הדגם המעודכן נחת בישראל

טויוטה C-HR


מתיחת הפנים של רכב הפנאי ההיברידי הגיעה ארצה, ללא מנוע ה-2.0 ליטרים החדש. מחיר הכניסה התייקר ב-4,000 שקליםמאת נועם ריין

זמן קצר לאחר שמאזדה השיקה בישראל את ה-CX-30, ושבועות בודדים לפני שקיה משיקה את ה-Xceed, טויוטה משיבה מלחמה ומתחילה למכור בישראל את ה-C-HR המחודש - עליו נהגנו לראשונה לפני שבועות ספורים. המחירים התייקרו ב-3,000 שקלים עד 5,000 שקלים, כאשר גרסת הכניסה תימכר ב-143,900 שקלים. מהיבואנית המקומית נמסר כי עדיין לא הוחלט אם אלו יהיו המחירים גם בחודש ינואר או שתהיה התייקרות נוספת.השינויים בעיצוב לא גדולים. בחזית פנסי הערפל התרחקו זה מזה והתמקמו בקצוות הפגוש על מנת להעניק לו מראה רחב יותר. לפגוש הקדמי נוספו פסים אנכיים בצדדים ופס תחתון בצבע הרכב, פנסי החזית עברו גם הם עדכון בחלק הפנימי ומאחור ניתן לזהות יחידות תאורה מעודכנות עם גוון פנימי מושחר ומאותתים דינאמיים, ושתיהן מחוברות זו לזו בספוילר שחור דק. הצביעה האפורה לגג לא תוצע בישראל.


בתוך תא הנוסעים ישנו שיפור קל באיכות החומרים, אך הבשורה המשמעותית היא החלפתה של מערכת המולטימדיה לזו המותקנת בראב 4 ובדגמי ההאצ'בק והסטיישן של הקורולה. המערכת החדשה כוללת כפתורי תפעול פיזיים ומציעה תמיכה מלאה בעברית וקישוריות Apple Car Play ו-Android Auto.

יחידת ההנעה של טויוטה C-HR נותרה זהה לזו של הדגם היוצא. מדובר בהנעה היברידית עם מנוע בנזין בנפח 1.8 ליטרים, בהספק משולב של 122 כ"ס ועם תיבת הילוכים רציפה. גרסת ה-2.0 ליטרים ההיברידית, עם הספק של 184 כ"ס, לא תשווק בישראל. במסגרת העדכון שופרו בידוד הרעשים, מערכת ההיגוי והבלמים של ה-C-HR, והסוללה הוחלפה מניקל מטאל לסוללת ליתיום-יון.ברשימת האבזור חלו שינויים קלים בלבד, כאשר כל הגרסאות יוצעו מעתה עם תאורת לד מלפנים ומאחור. גרסת ה-C-LUB הבסיסית כולת חישוקי "17 קלים, מצלמת רוורס, הנעה ללא מפתח, בלם יד חשמלי, בקרת אקלים מפוצלת, בקרת סטיה מנתיב אקטיבית, בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, התראת עייפות, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים ומערכת לזיהוי תמרורים.

גרסת ה-C-ITY מוסיפה למפרט גם כניסה ללא מפתח, מראות עם קיפול חשמלי, חיישן גשם, מראה נגד סנוור וערכה לתיקון תקרים - שמגיעה במקומו של הגלגל החלופי ומאפשרת את הגדלת תא המטען מ-297 ל-377 ליטרים.
מגרסת ה-C-HIC ומעלה יש גם חיישני חניה היקפיים עם בלימה אוטונומית בנסיעה לאחור, תאורת אווירה פנימית, שמשות כהות מאחור, חישוקי "18 וכוונון גובה למושב הנוסע - לראשונה ב-C-HR.גרסת ה-C-ONCEPT מוסיפה למפרט מערכת להתרעה על רכב בשטח מת במראות ותנועה חוצה מאחור, מושב נהג עם כוונון חשמלי, חימום למושבים הקדמיים וריפודי עור.

גרסה חדשה בשם Launch Edition תוצע רק בצבע כתום עם גג שחור, ותציע תאורת לד גם בפנסי הערפל, מערכת לחניה אוטומטית, פנסים עוקבי פניה, מערכת שמע עם 9 רמקולים מתוצרת JBL וריפודי בד משולב עור - אך לא תכלול כוונון חשמלי למושבים.


טויוטה C-HR המעודכן - מחירים:
טויוטה C-HR ברמת הגימור C-LUB יעלה 143,900 שקלים (התייקרות של 4,000 שקלים)
טויוטה C-HR ברמת הגימור C-ITY יעלה 145,900 שקלים (התייקרות של 4,000 שקלים)
טויוטה C-HR ברמת הגימור C-HIC יעלה 149,900 שקלים (התייקרות של 3,000 שקלים)
טויוטה C-HR ברמת הגימור C-ONCEPT יעלה 157,900 שקלים (התייקרות של 5,000 שקלים)
טויוטה C-HR ברמת הגימור Launch Edition יעלה 159,900 שקלים (גרסה חדשה)


לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה


למאמר זה התפרסמו 4 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. גם התייקר וגם אין חידוש בשמיים  נו באמת כרגיל לא רואים חידושים מעניינים, לא מבין ל...

שקד ,09.12.2019

2. כל המטבעות מתרסקים מול השקל, אבל החזירים מעלים מחירים  ביזיון

רועי,10.12.2019

3. יש אופציות יותר טובות כמו  הנירו, היא הרבה יותר מרווחת גם מבחינת סלון וגם מבח...

מור,11.12.2019

4. קיה נירו  הכל טוב הכל נכון, גם אני הייתי מעדיפה קיה נירו מכל...

יעל היפהפיה,12.12.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים