בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה קאמרי הייבריד, טויוטה היילנדר וטויוטה סיינה בדרך לישראלתקנות הייבוא החדשות פותחות את שערי המדינה למכוניות המיוצרות בתקינה אמריקאית, ומאפשרות לראשונה ייבוא סדיר של כמה דגמים מענייניםמאת נועם ריין

עד לאחרונה התירו התקנות הישראליות ייבוא של מכוניות בתקינה אירופית בלבד, כך שכל רכב אמריקאי שלא הותאם לאירופה נמנע מלהגיע לישראל – ובחלק מהמקרים הצליח לעלות ארצה בייבוא אישי ובכמויות קטנות. כעת, מתאפשר ייבוא סדיר מארה"ב בעקבות תקנות ייבוא חדשות משנת 2011 המאפשרות ייבוא של דגמי רכב המיוצרים על פי התקינה האמריקאית במדינות ארה"ב, קנדה ומקסיקו (מדינות נפט"א).

לאור התקנות החדשות, וגם בשל התחרות מול סוכני הייבוא האישי, הודיעה יבואנית טויוטה לישראל על ייבוא של מספר רכבים חדשים ומעניינים בתקופה הקרובה.

טויוטה קאמרי וטויוטה קאמרי הייבריד

בסוף השנה הקרובה יגיע לישראל הדור החדש של טויוטה קאמרי, אשר הושק בארה"ב בקיץ שעבר. הקאמרי היא לא מכונית חדשה בנוף הישראלי, אך עיקר ההצלחה שלה הייתה מאז ומתמיד בארה"ב – שם היא מככבת בצמרת טבלת המכירות כבר לא מעט שנים. טויוטה קאמרי החדשה תשווק בישראל עם מנוע בנזין בנפח אמריקאי של 2.5 ליטר, המנפק 178 כוחות סוס.


טויוטה קאמרי הייבריד. אותה מכונית מוכרת, בעיצוב חדש / צילומים: יצרן

בשנת 2013 תגיע לישראל טויוטה קאמרי הייבריד, אשר עד כה נמכרה בארץ בייבוא אישי בלבד ובכמויות מעטות. הגרסה ההיברידית של הקאמרי מצוידת אף היא במנוע בנזין בנפח 2.5 ליטר, אך זה נעזר במנוע חשמלי המשפר את ההספק לכדי 200 כ"ס. תצרוכת הדלק הממוצעת של הקאמרי ההיברידית עומדת על 17.5 ק"מ לליטר, על פי נתוני היצרן. את הגרסאות החדשות של טויוטה קאמרי ניתן יהיה לפגוש בישראל בתערוכת אוטומוטור שתיפתח בשבוע הבא.

טויוטה היילנדר

רכב שטח בסגנון אמריקאי עם 7 מקומות ישיבה. למרות ההנעה הכפולה, לטויוטה היילנדר אין יומרות לנסיעת שטח של ממש – את זה תוכלו למצוא בטויוטה לנדקרוזר הוותיקה. טויוטה היילנדר יגיע לישראל לקראת סוף שנת 2012, ויתחרה בשוק המקומי מול פורד אקספלורר ושברולט טראוורס. ההיילנדר ישווק בארץ עם מנוע בנזין בנפח 3.5 ליטר, המייצר 270 כ"ס ומומנט של 34 קג"מ. תצרוכת הדלק המשולבת עומדת על 9.3 ק"מ לליטר.


טויוטה היילנדר. בארה"ב הוא מכונה "Family SUV"

טויוטה סיינה

על אף שטויוטה סיינה מעולם לא ביקרה באולמות התצוגה של טויוטה בישראל, היא מכונית מוכרת למדי בשוק המקומי. סוכני הייבוא האישי מכרו רכבים רבים מדגם זה, שזכה להצלחה בשל העובדה שהוא מציע 8 מקומות ישיבה מרווחים ותא מטען בגודל מלא. טויוטה סיינה תגיע לישראל במהלך שנת 2013, ותשווק כאן עם מנוע בנזין בנפח 3.5 ליטר (266 כ"ס), הצורך בממוצע ליטר של דלק לכל 9.5 ק"מ של נסיעה. הסיינה תיכנס בישראל לנישה הרדומה של וואנים גדולים ומרווחים, ותתמודד בעיקר מול קרייזלר גרנד וויאג'ר.


טויוטה סיינה. גדולה ומרווחת כמו שהאמריקאים אוהבים

 

לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. קורולה 2013  שום מילה על הקורולה 2013?

יריב,03.04.2012

2. המלצה  מי שמעוניין לקבל חוות דעת מוזמן להתקשר 052-6699585...

עזר,30.09.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים