בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה ישראל משיקה מערכת מולטימדיה חדשהאחרי יונדאי ומיצובישי, גם לטויוטה יש מערכת מולטימדיה חדשה מפיתוח עצמי. תוצע ללקוחות בתוספת 2,000 שקלמאת נועם ריין

הלקוח הישראלי קונה מכוניות חדשות בכמויות הולכות וגדלות, אבל לא מוכן לוותר על הניווט של Waze. יבואנים רבים בחרו בשל כך לשלב במכוניות מערכות מולטימדיה מהתקנה מקומית, עם אנדרואיד שמאפשר ניווט אינטרנטי - אך ברמה נמוכה יחסית. יבואנית כלמוביל השיקה בשנה שעברה מערכת מולטימדיה מפיתוח עצמי שפועלת נהדר, ובעקבותיה הולכת כעת גם טויוטה - שמשיקה היום את המערכת שלה, שבניגוד לזו של כלמוביל לא פועלת על מסך בהתקנה מקומית אלא משתמשת בחומרה הקיימת ברכב - כלומר, במערכת "טויוטה טאץ' 2".המערכת החדשה, שנקראת Toyota Connected, פותחה במשך כשנה על ידי יוניון מוטורס יבואנית טויוטה, בשיתוף איתוראן וגיל-קאר. במערכת מותקנות אפליקציות כמו ניווט של Waze, שאזאם, מזג אוויר, פנגו, יוטיוב, רדיו אינטרנטי ועוד - כאשר אפליקציות נוספות עשויות להתווסף בעתיד למערכות הקיימות.


בנוסף, המערכת מתממשקת עם אפליקציה ייעודית שניתן להתקין על המכשיר הסלולארי, ודרכו לקבל התראות על טיפולים קרובים, קריאות לתיקון ועוד. מלבד ההתראות הסטנדרטיות של Waze, המערכת של טויוטה מספקת גם התראות משלה על מכמונות מהירות, קרבה לבתי ספר ואפילו מזהירה מפני התקרבות לפס האטה במהירות גבוהה מדי.

בנוסף המערכת מותאמת לדגם הרכב הספציפי ומציגה מידע על נוריות אזהרה רלוונטיות, סרטוני הדרכה לתפעול הרכב, ספר רכב דיגיטלי ועוד. המערכת גם מחוברת לחיישן התראה ששולח דיווחים למוקד חירום במקרה של תאונה.המערכת תוצע בשלב הראשון בקורולה המשפחתית, ובהמשך תוצע גם בטויוטה אוריס וקאמרי, ולאחר מכן בדגמים נוספים. ניתן יהיה לבצע התקנה גם ברכבים מהדגמים הרלוונטיים שכבר נמסרו ללקוחות, בכל אחת מסוכנויות המשנה של טויוטה ברחבי הארץ.

בניגוד לכלמוביל, שבדרך כלל מציעה את המערכות שלה ללא תוספת תשלום, בטויוטה יגבו סכום של כ-2,000 שקל על המערכת עם חבילת גלישה לשנה אחת. לקוחות שיבחרו לרכוש עם הרכב את חבילת ה"פלטינום", הכוללת איתוראן עם מנוי לשנה, מרימי שמשות וחיישני חניה (בעלות של כ-3,000 שקל) יוכלו לרכוש את ה- Toyota Connected תמורת 1,000 שקל.


לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מתאים להם לגבות כסף על מה שבחינם אצל אחרים  בזמנו ביטלתי רכישת קורולה 2008 [עם הגיר הרובוטי] ב...

אא,14.09.2016

2. המערכת לא שווה 2000 שקל  עושק לאור היום!!!

מירב,15.09.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים