בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה יאריס מתחדשת; אין שינוי במחיריםטויוטה יאריס מגיעה לישראל לאחר שעברה מתיחת פנים. העיצוב התעדכן, נוספה רמת גימור חדשה ויש גם הבטחה לשיפור בנוחות הנסיעהמאת נועם ריין

במסיבת עיתונאים שנערכה הבוקר (ה') בתל אביב השיקה טויוטה את מתיחת הפנים של היאריס, והטענה היא כי מדובר בשיפור מקיף ביחס לדגם הקודם. "היצרנית התייחסה לטענות שעלו מקהל הלקוחות והעיתונאים, והחליטה לערוך שיפור במספר תחומים עיקריים: העיצוב, נוחות הנסיעה, בידוד הרעשים והתנהגות הכביש", אמר הבוקר דרור גורלניק, סמנכ"ל השיווק של היבואנית יוניון מוטורס.

במסגרת מתיחת הפנים קיבלה היאריס חרטום בעיצוב חדש, עם גריל גדול בצורת X, פנסי LED וקווים מעוגלים וזורמים יותר. מאחור עוצבו מחדש הפגוש ויחידות התאורה, ובאופן כללי המראה של היאריס כעת הוא מודרני יותר ודומה מאוד לטויוטה אייגו החדשה שנחשפה לאחרונה.

טויוטה יאריס
טויוטה יאריס החדשה. יפה יותר מתמיד / צילומים: יצרן
מתחת למעטפת החיצונית החליפה טויוטה את כל מערכת המתלים של היאריס, והוסיפה 36 נקודות ריתוך חדשות בשלדה. חומרי בידוד חדשים נוספו בתחתית הרכב, בלוח המחוונים, בדלתות ועוד. במערכת ההיגוי בוצע עדכון תוכנה. במנועים לא חלו שינויים, אך צריכת הדלק השתפרה בכ-0.7 ק"מ לליטר בגרסת הבנזין (שצורכת מעתה 19.6 ק"מ לליטר בממוצע), ושיפור דומה הושג גם בגרסה ההיברידית (27.8 ק"מ לליטר).

טויוטה יאריס - תא הנוסעים

בתוך תא הנוסעים בוצע שיפור ניכר באיכות החומרים והפלסטיקה, ובמרכז הקונסולה מתמקמת כעת מערכת מולטימדיה חדשה - טויוטה טאץ' 2, עם פונקציית "מירור לינק" המאפשרת הקרנה של מסך הסמארטפון על גבי המערכת. כמו בקורולה, כרגע המערכת הזו תומכת רק במכשירים מסוג סמסונג גלקסי S3 ו-Note 2. ברשימת האבזור נרשמו שינויים קלים, כאשר לכל הגרסאות נוספו חיישני לחץ אוויר בצמיגים, וכבר בגרסת ה-SOL הבסיסית יש 4 חלונות חשמל (במקום שניים עד כה).

טויוטה יאריס

בנוסף הצטרפה להיצע גרסה חדשה ומאובזרת בשם Sky, הכוללת בנוסף למפרט הבסיסי גם גג שמש פנוראמי, חישוקים קלים, חלונות כהים ופנסי ערפל קדמיים.

המחירים:
טויוטה יאריס ידנית Sol - מחיר: 89,900 שקל
טויוטה יאריס אוט' Sol - מחיר: 101,900 שקל
טויוטה יאריס אוט' Style - מחיר: 104,500 שקל
טויוטה יאריס אוט' Sky - מחיר: 107,900 שקל
טויוטה יאריס אוט' היברידית - מחיר: 117,500 שקל

מתחילת השנה מכרה טויוטה בישראל קצת יותר מ-2,000 מכוניות מדגם היאריס - מקום רביעי בסגמנט הסופר מיני אחרי יונדאי i20, ניסאן מיקרה ומיצובישי ספייס סטאר. רן דנאי, מנכ"ל יוניון מוטורס, העריך כי בקרב הלקוחות הפרטיים ניצבת היאריס במקום הראשון או השני. בשנה הראשונה לשיווק בישראל מצפה היבואנית למכור כ-4,000 יאריסים.

מבחן דרכים לטויוטה יאריס המחודשת יתפרסם ב-iCar בימים הקרובים. בינתיים קבלו תמונה ראשונה של מכונית המבחן, עם 11 ק"מ בלבד על השעון...


טויוטה יאריס המחודשת, לקראת מבחן דרכים / צילום: נועם ריין

לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים