בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

חמש שנות אחריות על המסחריות של ניסאןקרסו מוטורס מרחיבה את תקופת האחריות על הדגמים המסחריים שלה לחמש שנים או 160,000 ק"מ. גם לרכבים שכבר נקנו וגם לדגמים עתידייםמאת פבל צ'רניצקי

בשנים האחרונות אנחנו עדים להרחבת תקופות האחריות ע"י לא מעט יצרניות או יבואניות. זה התחיל עם קיה, שהחלה לתת 7 שנות אחריות על חלק מהדגמים, המשיך עם סובארו וסיטרואן שמעניקות חמש שנים על הדגמים הפרטיים וגם פולקסווגן סגרה את הפער לפני כשנה וחצי כאשר האריכה את האחריות לשלוש שנים.

המשותף לכל היבואניות, הוא שהאחריות המורחבת ניתנת לרוב רק לדגמי הנוסעים (משפחתיות, ג'יפונים וכו') ואילו מחלקת המסחריות מסתפקת במתן שלוש שנים או 100,000 ק"מ המקובלים בשוק. היום מודיעה קרסו מוטורס, יבואנית ניסאן לישראל, כי היא תוביל את שוק המסחריות עם מתן חמש שנות אחריות לכל הדגמים המסחריים שלה.

ניסאן NV200
ניסאן NV200. אחותה של רנו קנגו / צילום: ניסאן
חמש שנות האחריות תוענקנה בשלב זה לכל ליין המסחריות של ניסאן ישראל. מדובר על ה-NV200 הקטנה, אחותה - גם אם רק טכנית ולא עיצובית - של הרנו קנגו, הטנדר נבארה, שדגמו החדש צפוי להגיע בתקופה הקרובה וכן המשאית הקלה ניסאן קאבסטר, או בכינויה הרשמי - NT400.

ניסאן קאבסטר
ניסאן קאבסטר. חלק מליין הרכבים שמקבלים חמש שנות אחריות

קרסו מוטורס מודיעה כי בזכות האמון שלה ברכבי ניסאן, האחריות תכסה "מערך מקיף של יסודות, מרכיבים ושלדה, ואף התקנת אביזרים מקוריים של ניסאן", אך היא נמנעת מלציין כי מדובר באחריות מלאה וכוללת (פגוש לפגוש). בנוסף, מצוין כי האחריות הארוכה לא תחול רק על רכב שימכרו מהיום ואילך אלא גם על רכבים שנרכשו החל מהראשון בספטמבר 2015. בנוסף, מבטחיה היבואנית כי חמש שנות האחריות תכלול גם את ניסאן נבארה החדש וגם את המשאית NT500 החדשה שצפויים כאמור להגיע בקרוב.

ניסאן נבארה החדש
ניסאן נבארה החדש. גם הדגמים העתידיים יקבלו את האחריות המורחבת

מורן סיטין, מנהלת חטיבת ניסאן של קרסו מוטורס: "השקת 5 שנות אחריות לתחום רכבי העבודה היא עדות לביטחון של ניסאן באיכות כלי הרכב. אחריות כזו מייצרת יתרון משמעותי למשאיות ולמסחריות של ניסאן ומספקת מענה לצורך עיקרי של הלקוח, לרכב אמין ושקט נפשי. לניסאן ישנה מורשת ארוכה בתחום רכבי העבודה ובכוונתנו להתרחב בקרוב עם מגוון מוצרים חדש, אשר יכלול את משאית ה- 500NT החדשה וטנדר הנבארה החדש".


לדגמי ניסאן בישראל - ניסאן

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים