בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

חם מז'נבה: ניסאן מייקרה חדשהניסאן מייקרה הקטנה והחמודה מתבגרת. המכונית הפכה רצינית ומגובשת, אך מה עלה בגורל התמימות הכובשת?מאת אורן דורי
 
ניסאן מייקרה הקטנה מסתובבת לאירופאיות בין הרגליים כבר מאז 2002 - לא מעט זמן במונחים מוטוריים. כעת מנצלים בניסאן את הבמה של תערוכת ז'נבה כדי להשיק דור חדש למכונית, הרביעי בשושלת המייקרה.

 

ניסאן מייקרה החדשה
ניסאן מייקרה החדשה / צילומים: יצרן
 
המכונית החדשה צפויה להיות מרווחת יותר (הנוכחית צפופה), חסכונית יותר (הנוכחית בזבזנית) וחזקה יותר (הנוכחית איטית למדי). רק מה - לניסאן מייקרה הנוכחית יש קסם, סגנון, עיצוב שקשה להתחמק ממנו גם 8 שנים לאחר שהושקה. ניסאן מייקרה 2010, כך זה לפחות נראה בתמונות, מאבדת מהייחודיות של הדגם.

 

ניסאן מייקרה החדשה - תא נוסעים
ניסאן מייקרה החדשה - תא הנוסעים
 
בכל אופן, עיצוב זה לא הכל בחיים, ובשאר האספקטים עושה המייקרה החדשה רושם טוב. מנוע בנזין צנוע נפח של 1.2 ליטר, בעל 3 צילינדרים בלבד, יפיק 80 כוחות סוס וישנע את הגרסה הבסיסית. המהדורה השנייה מעניינת קצת יותר, כאשר למנוע ה-1.2 ליטר ישודך מגדש על שיסחוט מהארווה 18 סוסים נוספים. שני המנועים יוצעו עם גיר ידני רגיל או עם תיבה רציפה CVT. כל זאת, יחד עם מערכת "עצור וסע" המדוממת את המנוע בעת עצירה, יביאו להרגלי צריכת דלק נוחים במייקרה (לא פורסמו נתונים מדויקים).
 
שיווק ניסאן מייקרה החדשה ייפתח בשווקי המזרח כבר החודש, בתום תערוכת ז'נבה. לאירופה, וגם אלינו, תגיע המייקרה לקראת סוף שנת 2010.
 
לדגמי ניסאן בישראל - ניסאן
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים