בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

חד וחלק: ניסאן GT-R בישראללפני כולם: ל-iCar נודע כי נפל הפור בנושא ניסאן GT-R. החדשות הטובות: הגודזילה מגיעה לישראל. החדשות הרעות? לא בדיוק מכונית-על-לכל-פועלמאת אורן דורי
 
לאחר שדיווחנו לכם על החזון הספורטיבי של ניסאן-ישראל - כולל עלייתה של ניסאן 370Z - אנו שמחים לבשר סופית כי גם האחות הבכירה מחממת מנועים בדרך לארץ. ל-iCar נודע כי היבואן קרסו נמצא בעיצומו של תהליך ההכנה לשיווק ניסאן GT-R, וכבר שלח עובדים להדרכות על הרכב בחו"ל.  

 

ניסאן GT-R - מבט אחורי
ניסאן GT-R. בקרוב באיילון / צילומים: יצרן
 
ניסאן GT-R הושקה בעולם בשנת 2007 וזכתה לתואר "אימת הפורשות". ה-GT-R הביאה בשורה של ביצועים בניחוח למבורגיני עבור פחות ממחצית המחיר. מכונית העל היפנית, אשר ירשה את הכינוי "גודזילה" מקודמתה ניסאן סקייליין, נמכרת בארה"ב עבור פחות מ-80 אלף דולר. לא רע עבור מכונית שעושה את המיאוץ הקלאסי מאפס לעמוד חשמל תוך 3.5 שניות בלבד.

 

ניסאן GT-R - מבט קדמי
ניסאן GT-R. ביצועים שומטי-לסתות
 
עם מנוע 3.8 ליטר המגובה בצמד מגדשי טורבו, 480 סוסים ממתינים בכוננות תחת סוליית ימין של נהג ה-GT-R. המנוע ממוקם בחזית ושולח כוח לכל ארבעת הצמיגים, אשר מנופחים ב - שימו לב - חנקן בלבד, כדי שהגומי לא יתכווץ ויתרחב תחת עומס החום. אין להשיג בתחנות הדלק המובחרות. ניסאן GT-R נמתחת לאורך מכובד של 465 סנטמטרים, מה שמאפשר קיום של ספסל אחורי במכונית, בו יתרווחו בלי שום בעיה שני ננסים קטועי רגליים.
 
ניסאן GT-R תגיע לישראל כבר בחודשים הקרובים, אך ההערכות שדיברו על תג מחיר בגובה 700 אלף ? היו אופטימיות מדי. המכונית תוצע עבור כ-900 אלף שקלים - שזה 400 אלף פחות מאודי R8, אבל עדיין לא מעט. למעשה, גם מבלי לפשפש בארכיונים המאובקים של חברת קרסו, נראה שה-GT-R תהיה המכונית היקרה בתולדות היבואנית הוותיקה.

 

ניסאן GT-R - תא נוסעים
ניסאן GT-R. חללית כביש
 
מה שלא יהיה, גם אם בסופו של דבר ניסאן GT-R לא בדיוק תעורר דילמה בקרב רוכשים פוטנציאלים של ניסאן טידה, אנו שמחים לבשר על הצטרפות מכונית נוספת לחוג הסילון הישראלי.
 
לדגמי ניסאן בישראל - ניסאן
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. וואו!  שיחקו אותה בענק. אין ספק, זו הולכת להיות השנה של ק...

כזאת. כזאת אני רוצה,07.02.2010

2. נו מה קורה?   חד וחלק אנא עדכנו איפו היבוא של ה GTR עומד

ערן,17.01.2011
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים