בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

חדשות לקסוס, ועיקרן תחילהמכירות לקסוס בישראל נמצאות במגמת עליה, וההיצע מתרחב בהתאם. בראש הרשימה: לקסוס LS, שמגיעה לישראל אחרי שקפצה לביקור אצל הקוסמטיקאיתמאת נועם ריין

לקסוס, יצרנית הפאר מבית טויוטה, נחתה בישראל רק לפני 3 שנים וחצי- אך לעתים נדמה כאילו היא איתנו מאז ומתמיד. כבר בתחילת דרכה רשמה לקסוס הצלחה נאה במונחי שוק היוקרה, וגרמה לא מעט כאבי ראש למתחרות הותיקות מגרמניה. כעת, מציינים בלקסוס שיא חדש: עליה של 63% במכירות החודשיות, זאת לעומת חודש ינואר 2009. הזינוק מרשים במיוחד כאשר מבחינים שנותרו למעלה מ-10 ימים עד לסיומו של החודש. את הצמיחה ניתן לזקוף לאירועי המכירות שערכה לקסוס, בהם חשפה גרסאות עדכניות לרכבים המוכרים.

את עיקר תשומת הלב משכה לקסוס LS, ספינת הדגל של היצרן, שעברה מתיחת פנים קלילה. בין החידושים ניתן למצוא פנסי לד, שמסתמנים כלהיט של שנת 2010 בשוק הרכב, חישוקים בעיצוב חדשני וכן צביעה ייחודית העמידה בפני שריטות. מבפנים השינויים מתבטאים בלוח מחוונים חדש, ובפינוקים נוספים לנהג: מערכת חניה עצמאית, מתלי אויר ומערכות מסאג' למושבים- פן לא תנעם הדרך לעכוזו המדושן של הבעלים. המחירים נותרו כבעבר, ומתחילים ב-728,000 ? לגרסת הבנזין הבסיסית, וב-907,000 ? לגרסה ההיברידית. מה לא עושים בשביל לשמור על הסביבה.

לקסוס LS - מתיחת פנים

           לקסוס LS- מתיחת פנים קלילה מספיקה בכדי לשמור על מראה סולידי אך עדכני / תצלומים: יצרן

אך אם בשמירה על הסביבה חשקתם, ודאי תשמחו לדעת שהגיעה לארץ גם גרסה חדשה, בעלת הנעה קדמית, של רכב הפנאי ההיברידי- לקסוס RX. גרסה זו מצליחה להוריד את צריכת הדלק לנתון ממוצע של 16.7 ק"מ לליטר, ומכניסה את הלקסוס RX לקבוצת הזיהום השלישית. צריכת הדלק הנמוכה מרשימה עוד יותר כאשר זוכרים שמדובר ברכב פנאי גדול מימדים, אשר שוקל מעל ל-2 טונות. אז אמנם גרסת ההנעה הקדמית הורידה מסדר היום את טיולי השטח, למי מכם שבאמת חשב לבצע כאלו עם ה-RX, אך גם המחיר ירד בהתאם: לקסוס RX בגרסה זו עולה רק 430,000 ?, 20,000 ? פחות מגרסת ההנעה הכפולה.

לקסוס RX - תמונת פרופיל
לקסוס RX- לא יכבוש את ההרים שברקע, אבל גם לא יזהם את מרבדי הדשא הפרושים למרגלותיו
 
לסיום, הודיעו בלקסוס על בואה הקרב של גרסה ספורטיבית חדשה למשפחתית היוקרתית- לקסוס IS. גרסה זו, הנקראת F-Sport, תוצג בתערוכת אוטומוטור בפסח הקרוב, ותציע כיול מתלים מוקשח לטובת ההנאה מהנהיגה וכן מאפייני עיצוב ספורטיביים. המפרט המלא טרם נמסר, אך מחירה של גרסה זו יעמוד על 306,000 ?, שהם כ-20,000 ? יותר מהגרסה הבסיסית של לקסוס IS.
 
לדגמי לקסוס בישראל- לקסוס
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים