בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

חדשה בשכונה: פיאט פונטו איבופיאט פונטו איבו נוחתת בישראל ומביאה מתנות מאיטליה: מנועי מולטי-אייר, מערכת "עצור וסע" ועיצוב חדש ואופנתימאת אורן דורי
 
תקופה עמוסה בפיאט ישראל. פיאט פונטו איבו [לחוות דעת מקצועית על הרכב - פיאט פונטו איבו], אחת המכוניות החשובות בפרויקט ההתחדשות של היבואנית סמל"ת, נוחתת בישראל. נא לא לבלבל את הפונטו איבו עם מיצובישי לאנסר איבו, הפעם לא מדובר במהדורה חורכת כבישים, אלא בגרסה מחודשת לפיאט גרנדה פונטו הותיקה.

 

פיאט פונטו איבו - מבט מאחור
פיאט פונטו איבו / צילומים: יצרן
 
פיאט פונטו איבו החדשה תוצע עם שלוש גרסאות מנועים, שלושתם בנפח 1.4 ליטר. המנוע הבסיסי לקוח מהגרנדה פונטו ומייצר 77 כוחות סוס. מעליו מדורג מנוע מולטי-אייר בעל און של 105 סוסים, ובהמשך תגיע לישראל גם מהדורת ה-135 כוח סוס. המנוע החלש משווק עם תיבה ידנית או רובוטית, בעוד שהמולטי-אייר משודך נכון להיום לגיר ידני בלבד.

 

פיאט פונטו איבו - תא נוסעים
פיאט פונטו איבו. תא נוסעים חדש
 
פיאט גרנדה פונטו, אשר הושקה בשנת 2005, תמשיך להימכר במקביל לפונטו איבו לפחות בשנה-שנתיים הקרובות. הדגם החדש ימוצב מעל לגרנדה פונטו, יציע עיצוב אופנתי, רמת בטיחות גבוהה, וגם מערכת "עצור וסע" המכבה את המנוע בכל עצירה ומתניעה אותו בלחיצה על דוושת הגז. מערכת זו נועדה לחסוך בדלק ולצמצם את פליטת המזהמים. מחירי הפונטו איבו יתחילו ב-95 אלף שקלים לגרסת ה-77 כ"ס הידנית ברמת אבזור "אקטיב" - אלפי שקלים בודדים מעל לגרנדה פונטו המקבילה.
 
לדגמי פיאט בישראל - פיאט
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אז עכשיו גם לפיאט יש איבו?  אני מניח שזה לא יהיה בדיוק כמו האיבו של הסובארו......

רונן,04.02.2010

2. התכוונת לאיבו של מיצובישי... (לת)  

.,24.03.2010
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים