בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ועכשיו: גם פורד פוקוס סדאן עוברת מתיחת פניםאחרי שגרסאות ההאצ'בק והסטיישן נחשפו בתערוכת ז'נבה, מציגה פורד גם את מתיחת הפנים של הפוקוס סדאן
מאת נועם ריין

בתערוכת ניו יורק הקרובה תציג פורד את מתיחת הפנים של פורד פוקוס בגרסת הסדאן, קצת יותר מחודש לאחר חשיפתן של גרסאות ההאצ'בק והסדאן בתערוכת ז'נבה. גרסת הסדאן, שפופולארית בארה"ב, ברוסיה וגם בישראל, לא עברה שינוי אחר מזה של הגרסאות הקצרות - ועל כן מרבית העניין מתרכז בזנב, שקיבל פנסים בסגנון מעט שונה וקווים קצת יותר רבועים. הספוילר האחורי הוא חלק מחבילת ספורט שתוצע ללקוחות בארה"ב.

פורד פוקוס סדאן
פורד פוקוס, מהדורת 2014. בשנה הבאה תגיע לישראל / צילומים: יצרן
ביתר הזוויות, מתיחת הפנים דומה לזו שראינו באירופה: פנסי החזית הפכו זוויתיים ומודגשים יותר, הגריל הקדמי מעוצב בסגנון "אסטון מרטין", ופנסי לד משלימים את ההופעה המודרנית. גם בתוך תא הנוסעים חלו שינויים, כאשר נראה כי היצרנית הפנימה את הביקורות על עומס הכפתורים בפוקוס. מסך מולטימדיה חדש, בגודל "8, ירכז את הפעלת הטלפון והמערכות השונות וינקה מעט את הבלגאן בקונסולה המרכזית. גם הכפתורים על ההגה נראים מעט שונים בגרסה המחודשת, וגימורי כרום מעטרים את פתחי המיזוג.

פורד פוקוס סדאן

בנוסף לשינויים בעיצוב, פורד מדווחת גם על שינויים במתלים ובהיגוי, לטובת שיפור היכולות הדינאמיות. בחרטומה של הפוקוס ישכון מנוע 1.0 ליטר טורבו, בהספק של 125 כ"ס - אך אלינו הוא יגיע רק בשלב מאוחר יותר.

השוק האמריקאי יקבל את הפוקוס עם חבילת "ספורט" אופציונלית - הכוללת חישוקים מוגדלים, מנופי שליטה מההגה על תיבת ההילוכים, ספוילר אחורי ומתלים מוקשחים. עדיין לא ידוע האם הגרסה הזו תוצע באירופה או בישראל.


לדגמי פורד בישראל - פורד

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים