בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

וידאו: נהיגת בכורה על אודי Q3 RSבמסגרת אירוע נהיגה בדגמי הספורט של אודי בישראל, השיקה החברה את אודי Q3 RS עם 310 כ"ס ותג מחיר של 349,900 שקל. היינו שם ונהגנומאת יתיר דוידוביץ

מכוניות ספורטיביות הן לא מצרך מבוקש במיוחד בישראל. אם באירופה וארה"ב יש לא מעט לקוחות לגרסאות חזקות וספורטיביות של מכוניות מהשורה, בארץ המצב שונה. הספורטיבית הנמכרת ביותר היא כלל לא ספורטיבית - יונדאי ולוסטר. אחריה מגיעות פולקסווגן שירוקו וגולף GTI שמכרו 100 חתיכות, כל אחת, ב-2013. באודי העניינים מתנהלים אחרת. כבר מאז אודי TT הראשונה, או מאז קמפיין גרסאות ה-S הספורטיביות באמצע העשור הקודם, באודי יודעים לגרום ללקוחות לרכוש מכוניות עם S אדומה על החרטום. מאז השקת ה-S3 לפני מספר חודשים נמסרו כבר 60 יחידות (להזכירכם, במחיר הגבוה מ-300 אלף ש"ח). אפילו גרסת ה-S של מכונית הפאר, אודי A8, תפסה 20% ממכירות הדגם.

גרסאות ה-S ממוצבות בין הגרסאות הרגילות של אודי ובין גרסאות הקצה העונות לשם הקוד RS. כדי לשכנע את הלקוחות שלהם להמשיך ולרכוש את הדגמים הספורטיביים, הקימה אודי ישראל מתחם נהיגה על משטח אספלט ענק בנמל חיפה. לשם הובאו שלל מכוניות שונות שלכולן מכנה משותף - לכולם הנעה כפולה, Quattro בלשון אודי. ניצלנו את הקמת המתחם בכדי לקחת סיבוב על כמה מדגמי הספורט, אודי S3 (על מסלול רטוב) אודי S5 (בסלאלום) ואודי S8 בתרגול התחמקות ממכשול, במהירות שרק מכונית עם למעלה מ-500 כ"ס יכולה להגיע אליה במתחם סגור. על האירוע כולו ניצחו מדריכים גרמניים מבית הספר לנהיגה של אודי Audi Driving Experience.


אודי S8, עם 510 כ"ס על הצד / צילומי סטילס: רונן טופלברג

במקביל לאירוע, השיקה אודי את ה-RS Q3 במחיר שלחלוטין נועד בכדי להעלות מכוניות על כבישי ישראל. ה-Q3 בגרסת הקצה שלו מגיע עם מנוע חמישה צילינדרים המספק 310 כוחות סוס ולא פחות מ-42.8 קג"מ. 5.2 שניות לוקח להביא את הגרמנייה הזאת למאה קמ"ש והיא תמשיך למשוך עד ל-250 ק"מ (מוגבלים). האבזור כולל מושבי ספורט עם עור ואלקנטרה, מערכת מולטימדיה, גג שמש פנוראמי ועוד אי אלט פריטי אבזור ועיצוב. בהתחשב בעובדה שמדובר בגרסת הקצה של ה-Q3 המחיר נשמע שפוי, עד כמה ש- 349,900 שקל נשמעים שפויים. מדובר במחיר לעסקאות מזומן, כך שאם חשבתם לרכוש אחד כזה במסגרת עסקת מימון או טרייד אין המחיר יאמיר ב-30,000 שקלים נוספים.
לדגמי אודי בישראל - אודי

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. וואו איזה יופי (לת)  

,21.06.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים