וולוו XC60 מתעדכן

וולוו XC60 מתעדכן


וולוו מציגה עדכון קל לרכב הפנאי וולוו XC60. אצלנו היבואנית החלה בשיווק גרסה כניסה חדשה ומוזלת לוולוו XC90מאת: רן סגל
 
וולוו הציגה עדכון לרכב הפנאי המצליח שלה, וולוו XC60, שהוצג בדור הנוכחי לפני 4 שנים בדיוק בתערוכת ז'נבה 2017. הייצור של הדגם המעודכן יחל באירופה במאי השנה ומהיבואנית "מאיר" נמסר כי ה-XC60 המעודכן יגיע אלינו בתחילת שנת 2022.

וולוו XC60
 
בוולוו בחרו שלא לקלקל את העיצוב המוצלח של ה-XC60. בין השינויים הקלים שבוצעו ניתן למנות עדכונים קלים לסבכה הקדמית ולפגושים, זאת לצד עיצובי חישוקים נוספים וצבעי מרכב חדשים. מבפנים העיצוב נותר זהה, כאשר נוספו אפשרויות לחומרי דיפון נטולי עור ואילו מערכת המולטימדיה מבוססת כעת על אנדרואיד באופן מלא, בדומה ל-XC40 Recharge ול-C40 שנחשף בתחילת החודש.

וולוו XC60
 
מערכת ההפעלה החדשה מאפשרת ניווט באמצעות מפות גוגל ושימוש בסייען גוגל לטובת הפעלה קולית. כמו כן ניתן להוריד אפליקציות שונות מחנות ה-Google Play ישירות למערכת המולטימדיה.
 
בנוסף למערכת ההפעלה ולעדכון העיצובי, בוולוו מציינים כי ה-XC60 מצוייד כעת במערך בטיחות משופר - אך לא מפרטים על מהות השיפורים.
 

 

בישראל: גרסת כניסה מוזלת לוולוו XC90

ובינתיים בישראל היבואנית החלה בשיווק גרסת כניסה חדשה לרכב הפנאי הגדול וולוו XC90. בשנים האחרונות שווק כאן ה-XC90 בעיקר בגרסאות הפלאג-אין וכן בגרסת דיזל אחת שזכתה לאחרונה לתוספת של מערכת מיקרו-היברידית. כעת חוזרת גרסת הבנזין, שגם לה מערכת מיקרו-היברידית, במחיר שזול ב-70,000 שקלים מגרסת ה-B5 דיזל Inscription שהיתה הזולה עד כה. מחירה של גרסת הכניסה החדשה עומד על 489,900 שקלים.
 
גרסת הבנזין מצויידת במנוע מוגדש בנפח זהה לזה של הדיזל - 1,969 סמ"ק. ההספק עומד על 250 כ"ס (15 כ"ס יותר) והמומנט עומד על 35.7 קג"מ (13.2 קג"מ פחות). ההאצה ל-100 קמ"ש אורכת 7.7 שניות (עשירית שנייה יותר) וצריכת הדלק המשולבת עומדת על 11.5 ק"מ לליטר (לעומת 14.9 ק"מ לליטר בלוגמת הסולר).

וולוו XC90
 
בדומה לדיזל, גם גרסת הבנזין החדשה תשווקה ברמת הגימור Inscription, אך היא מאובזרת ממנה. כך למשל תמצאו בה מערכת עיסוי למושבים הקדמיים, תצוגה עילית, גלגל הגה מחומם ומערכת אקטיבית להפחתת רעשים. אלו מצטרפים למסך מולטימדיה בגודל 9 אינץ', תאורת מטריקס לד, מצלמות היקפיות, חניה אוטומטית, מתלים אוויר, תא מטען חשמלי ועוד. גם תחום הבטיחות כולל מערכת נוספת - זיהוי תמרורים, שאינה קיימת בגרסת הדיזל.
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים