וולוו V60 החדשה נחשפה

וולוו V60 החדשה נחשפה


לקראת תערוכת ז'נבה חשפה וולוו את הדור החדש של ה-S60, קודם כל בתצורת הסטיישן ועם שתי יחידות הנעה נטענותמאת רן סגל
 
וולוו חשפה בשוטקהולם תמונות ופרטים ראשונים על מחליפת ה-S60, אך עשתה זאת באמצעות גרסת הסטיישן שלה - וולוו V60. הוולוו החדשה עושה שימוש בפלטפורמת SPA החדשה של וולוו המשמשת גם את שאר דגמי היצרן, כדוגמת ה-XC60 וספינת הדגל ה-S90.

וולוו V60 - חזית צד
 
וולוו V60 החדשה תשווק עם שני מנועי פלאג אין הייבריד. האחד הוא מנוע הטורבו-בנזין T6 אשר ביחד עם המנוע החשמלי מספק 340 כ"ס. המנוע השני הוא טורבו-בנזין T8 המספק בשילוב המנוע החשמלי 390 כ"ס. ההנעות בשתי הגרסאות תהיינה כפולות.
 
כמו כן, יוצעו גרסאות T6 רגילה המספקת 316 כ"ס וגם T5 המספק 250 כ"ס. למרות דעיכת מנועי הדיזל באירופה, וולוו תמשיך להציע גם את מנועי ה-D3 וה-D4.

וולוו V60 - אחור צד
 

כמקובל אצל יצרני היוקרה, וולוו מציינים כי איכות החומרים גבוהה וה-V60 החדשה מספקת מרחב פנימי גדול יותר. מערכת המולטימדיה החדשה כוללת קישוריות מלאות לאנדרואיד אוטו ואפל קארפליי.
 
בתחום הבטיחות תציע וולוו כסטנדרט מגוון רחב של מערכות בטיחות הכוללות למשל בלימת חירום אוטונומית אשר לראשונה יודעת לזהות, בנוסף לרכבים והולכי רגל, גם רוכבי אופניים וחיות גדולות. מערכת הסיוע לנהג (השולטת בהגה, בבלמים ובדוושת ההאצה) שודרגה וכעת היא מסוגלת לנווט את הרכב במהירות של עד כ-130 קמ"ש ובנוסף שופרו יכולות הפנייה שלה.

וולוו V60 - פנים
 
מחברת מאיר, יבואנית וולוו בישראל, טרם נמסרו פרטים אודות השיווק בישראל, אם בכלל מתוכנן כזה.
 
לדגמי וולוו בישראל - וולוו
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים