וולוו רומזת ל-S60 פולסטאר

וולוו רומזת ל-S60 פולסטאר


וולוו, באמצעות תת המותג הספורטיבי-חשמלי "פולסטאר", חשפה פרטים ראשוניים על ה-S60 החדשה בגרסת ביצועים מחשמלתמאת רן סגל
 
אחרי שוולוו חשפה את סדרת 60 החדשה בגרסת הסטיישן (וולוו V60), כעת יצרן היוקרה השוודי מציג פרטים ראשונים על גרסת הסדאן ועושה זו בדרך מיוחדת – באמצעות תת המותג הספורטיבי-חשמלי שלו – פולסטאר.
 
פולסטאר, שהיתה תמיד זרוע הביצועים של וולוו, קיבלה לאחרונה מיתוג חשמלי ואף השיקה רכב ייחודי למותג – פולסטאר 1. כעת מציגה וולוו גרסת ביצועים ראשונה העונה לשם Polestar Engineered, שפותחה במיוחד עבור מכוניות סדרת 60 בעלות מנועי T8 פלאג-אין הייבריד. ההודעה על גרסה זו משמשת כקדימון לחשיפה הרשמית של ה-S60 החדשה. וולוו S60 החדשה תיוצר בדרום-קרולינה ותהייה לוולוו הראשונה שמיוצרת בארה"ב.

וולוו V60
 

גרסת "פולסטאר אינג'ינירד" היא למעשה מכונית כמעט ספורטיבית - כלומר, דומה לחבילות M-Performance של ב.מ.וו או קיט ה-AMG של דגמי מרצדס. החבילה בוולוו כוללת טיפול מקיף לגלגלים, לבלמים, למתלים ולמנוע. החישוקים הקלים החדשים בעלי עיצוב פתוח וכך ניתן להתרשם מקאליפרים מבית ברמבו בצבע זהב שיהיו מעתה סימן ההיכר לגרסאות פולסטאר (מישהו אמר M של ב.מ.וו?), יחד עם דיסקים מוגדלים ומחורצים. בנוסף לכך, העיצוב יכלול גם סמלי פולסטאר, סופיות אגזוז מושחרות וחגורות בטיחות זהובות. הבולמים ב-S60 פולסטאר מבית "אוהלינס". מנוע ה-T8 עבר כוונון קל וכעת הוא מפיק 415 כ"ס ומומנט של 68.3 קג"מ (גרסת T8 הסטנדרטית מספקת כיום 407 כ"ס ומומנט של 65.3 קג"מ). העדכון שעבר המנוע, כך לדברי וולוו, שיפר גם את צריכת הדלק ופליטת המזהמים.

וולוו S60 פולסטאר
 
גרסת "פולסטאר אינג'ינירד" ל-S60 תהייה זמינה בגרסאות ה-T8 בלבד והיא ממוצבת מעל גרסאות ה-R Design. כמו כן, גרסאות פולסטאר יהיו זמינות החל מהשנה הבאה גם לגרסת הסטיישן V60 ולרכב הפנאי XC60.
 
הוקן סמואלסון, נשיא ומנכ"ל וולוו, אמר: מכוניות חשמליות הן העתיד. היום מתחיל עידן חדש של דגמי וולוו החשמליים מבית פולסטאר בעלי ביצועים והנדסה נועזים. אסטרטגיה זו מבוססת היטב באמונה המשותפת לעתיד חשמלי לתעשיית הרכב".
 
לדגמי וולוו בישראל - וולוו
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים