בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הפוך על הפוך: קיה פיקנטו ספורט מקבלת תיבה אוטומטיתאחרי שקיה פיקנטו ויתרה על התיבה האוטומטית ויצרה את גרסת הספורט, מקבלת הגרסה ה"ספורטיבית" את התיבה האוטומטית מחדש
מאת נועם ריין

קיה פיקנטו ספורט היא גרסת ה-3 דלתות המעוצבת של הפיקנטו הקטנה, שמציעה קצת יותר אבזור וסטייל מהפיקנטו הרגילה - אבל הייחוד שלה היה בשילוב של מנוע ה-1,250 סמ"ק הזריז יחד עם תיבת הילוכים ידנית - שילוב שהניב ביצועים טובים ואווירה שמחה מאחורי ההגה. כעת מוסיפה היבואנית להיצע גרסה אוטומטית לתצורת 3 הדלתות של הפיקנטו, מה שיותיר את הכינוי "פיקנטו ספורט" במחוזות העיצוב והאבזור.קיה פיקנטו ספורט תצויד באותה תיבת 4 הילוכים אוטומטית של הפיקנטו הרגילה, והיצרנית כרגיל לא מפרסמת נתוני ביצועים רשמיים - אבל סביר להניח שהם יהיו דומים לאלו של הפיקנטו הסטנדרטית. צריכת הדלק המשולבת, על פי נתוני היצרן, עומדת על 17.8 ק"מ לליטר.

רשימת האבזור זהה לזו של הפיקנטו-ספורט הידנית: בין היתר ניתן למצוא ברכב 6 כריות אוויר, חישוקים קלים, מערכת שמע מקורית עם חיבורי USB ו-AUX, הגה וידית הילוכים מצופי עור, גג שמש חשמלי מקורי, פנסי ערפל קדמיים ושלל גימורי כרום מסיב לרכב. המחיר יעמוד על 79,900 שקל - גבוה ב-1,000 שקל מהפיקנטו האוטומטית בגרסת ה-EX המאובזרת, ויקר ב-5,000 שקל מהפיקנטו ספורט הידנית.


לדגמי קיה בישראל - קיה

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. היצרן חוסך מלא כסף על דלתות, למה טלקאר לא מביאים 3 דלתות הכי פשוטה ב-60K? (לת)  

א-א,01.01.2014

2. קונה מאוכזב בקיה  אסור להאמין ליצרן קיה-יונדאי בצריכת הדלק!!

נתוני צריכת דלק של היצרן הם שקריים,01.01.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים