בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הסופר-מיני MG3 נחשפת. בקרוב בישראל?מכונית סופר-מיני חדשה מבית MG הוצגה בתערוכת שנגחאי, אחות קטנה ל-MG350 שמשווקת אצלנו. הפעם הייצור אירופאי
מאת דנה גורלנד

חברת MG בגלגולה החדש תחת חברת סאיק הסינית ממשיכה לנסות ולמשוך למותג קהל לקוחות חדש וצעיר, כאשר הפעם מצטרפת להיצע מכונית הסופר-מיני MG3. ה-MG3 נחשפה בינתיים בגרסת הקונספט אשר מספקת הצצה מוקדמת לקראת גרסת הייצור הסופי שתושק בהמשך השנה. על אף הבעלות הסינית, ה-MG3 החדשה מיוצרת בבריטניה, שם היא תוכננה ועוצבה.


MG3 החדשה. עיצוב ספורטיבי, מנוע קונבנציונאלי / צילומים: יצרן

ה-MG3 מעוצבת באגרסיביות עם גריל קדמי מוחצן, פנסי לד בכל רמות הגימור וזנב שמעליו מתנוסס ספוילר לטובת המראה הספורטיבי. MG3 תשווק בתצורת 5 דלתות, עם מנוע בנזין VTi-TECH המספק 105 כ"ס בדומה לממוצע בקטגוריה. המנוע משודך לתיבת הילוכים ידנית בעלת חמישה הילוכים. המכונית עומדת בתקן פליטת המזהמים האירופאי יורו5, כאשר פרטים נוספים אודות צריכת הדלק והציון הירוק יפורסמו בעתיד.נקודת החולשה של מרבית מכוניות הסופר-מיני הוא המרווח הפנימי. מבחינה זו ה-MG3 צפויה להיות מהמרווחות בקטגוריה, הודות לבסיס גלגלים של 252 ס"מ. נתון האורך הכול עומד על כ-4 מטרים, מעט יותר מהסטנדרט בקטגוריית הסופר מיני. השיווק של MG3 צפוי להיפתח בבריטניה לקראת סוף השנה, כאשר ייתכן והמכונית תגיע גם לישראל לאחר מכן ותצטרף ל-MG350 המשפחתית אשר משווקת בארץ. אם וכאשר תגיע ה-MG3 לישראל, צפויה לה תחרות מצידה של סופר מיני נוספת מבית סיני שהושקה אצלנו לאחרונה - C10 של גרייט וול.


לדגמי MG בישראל - MG-סאיק


למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. ישלה בכלל כריות אוויר?  (לת)  

נהג,24.04.2013

2. צריך לפטר את המעצב שלה (לת)  

דוד,24.04.2013
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים