בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

החיפושית של פולקסווגן חוזרת: החל מ-155,900 שקלהדור השלישי של החיפושית נטש מזמן את הסגנון הצנוע של החיפושית המקורית. כעת הוא מגיע לישראל במחיר של מכונית מנהלים
מאת נועם ריין

החיפושית המקורית היתה סמל לפשטות ויעילות. המטרה של המתכנן, פרדיננד פורשה האגדי, היתה ליצור רכב יעיל, זול וחסכוני לשימוש ההמונים. הדגם ההוא זכה להצלחה חסרת תקדים, ועד לסוף חייו מכר כמעט 22 מיליון יחידות. הדגם החדש שבא אחריו נטש את ערכי הפשטות והלך לכיוון של מוצר רטרו יוקרתי, בדומה למה שקרה עם מיני קופר ופיאט 500. כעת מגיעה החיפושית בדור הרטרו השני שלה לישראל.


פולקסווגן חיפושית
החיפושית של פולקסווגן. זכרונות עמומים מהעבר / צילומים: יצרן
החיפושית החדשה מבוססת על פלטפורמת MQB המשמשת את פולקסווגן גולף, מה שאומר שלא מדובר במכונית קטנה. האורך של החיפושית עומד על 427.8 ס"מ (כ-2 ס"מ יותר מהגולף), הרוחב הוא 180.8 ס"מ (כס"מ יותר מהגולף) ובסיס הגלגלים באורך של 253.7 ס"מ (10 ס"מ פחות מהגולף). נפח תא המטען עומד על 310 ליטר.

פולקסווגן חיפושית תימכר בישראל עם מנוע ה-1.2 ליטר המוכר של קונצרן פולקסווגן, בסיוע מגדש טורבו כמובן. המנוע ישודך לתיבת DSG כפולת מצמדים עם 7 יחסי העברה, והביצועים יהיו טובים עם 10.9 שניות מ-0 ל-100 קמ"ש. צריכת הדלק הממוצעת עומדת על 16.9 ק"מ לליטר על פי נתוני היצרן.

פולקסווגן חיפושית
פולקסווגן חיפושית

גרסת הבסיס, שתיקרא בפשטות "Beetle", תצויד בחישוקים קלים, פנסי ערפל קדמיים, מערכת שמע עם 8 רמקולים ושליטה מההגה, בקרת אקלים, בקרת שיוט והגה וידית הילוכים בציפוי עור. מחירה של גרסה זו יעמוד על 155,900 שקל. הגרסה המאובזרת יותר תכונה Design ותוסיף למפרט גם כניסה והנעה ללא מפתח, פנסי קסנון, גג שמש פנוראמי, מראות בקיפול חשמלי ועוד. המחיר של גרסה זו יעמוד על 169,900 שקל.

היבואנית "צ'מפיון מוטורס" מוסרת כי רשימת ההזמנות לדגם החדש נפתחת בימים אלו, ומכוניות ראשונות יחלו להגיע ארצה בעוד כחודשיים. 


לדגמי פולקסווגן בישראל - פולקסווגן
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מחיר הזוי  היא לא בליגה של המיני, ויותר יקרה ממנה , במחיר אוד...

א,02.04.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים