בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הונדה CR-V: עכשיו בגרסה האירופאית

הונדה CR-V: עכשיו בגרסה האירופאית


הונדה תציג בתערוכת ז'נבה גרסה אירופאית ל-CR-V, כולל הנעה היברידית ואפילו גרסת 7 מושבים. האם נפגוש אותה בקרוב גם בישראל?מאת רן סגל
 
הונדה CR-V בדור הרביעי שלו משווק בישראל משנת 2013, בעוד בעולם הושק הדור החמישי כבר בשנה שעברה. כעת תציג הונדה בתערוכת ז'נבה גרסה המותאמת לשוק האירופאי. הונדה טוענים כי הדור החדש מציג נוחות משופרת, חיבור לנהג ולנהיגה ואפילו יכולות שטח.

הונדה CR-V חזית צד
 

מנוע וביצועים

הונדה CR-V תצוייד במנוע טורבו-בנזין בנפח 1.5 ליטר, המוכר לנו מהסיוויק, המספק 182 כ"ס ומומנט של 24.4 קג"מ. המנוע ישודך לתיבה ידנית בעלת 6 הילוכים או תיבה רציפה אשר כוילה לתגובה ליניארית יותר. 
 
לראשונה באירופה, תציע הונדה מערכת הנעה היברידית ברכב פנאי. המערכת עושה שימוש במנוע 2.0 ליטר (במחזור אטקינסון) המשודך לשני מנועים חשמליים. יחידת ההנעה ההיברידית אינה עושה שימוש בתיבת הילוכים רגילה, אלא במערכת בעלת הילוך אחד לטובת קישור ישיר בין החלקים הנעים והעברת מומנט חלקה יותר.
 
בשני המנועים ההנעה תהיינה קדמית, אך ישנה גם אופציה להנעה כפולה ומרווח הגחון בגרסה זו יעמוד על 20.8 ס"מ. בארץ משווקת כיום ה-CR-V עם מנוע 2.0 ליטר והנעה כפולה.
 
 

עיצוב

קשתות בתי הגלגלים הורחבו, קווי העיצוב חודדו, והחזית החדשה אגרסיבית בהתאם לקו הדגמים הנוכחי של הונדה. בנוסף, עיצוב הפגושים, כיסוי תחתית המרכב והגריל האקטיבי של הונדה, שיפרו את האווירודינאמיות של ה-CR-V וכתוצאה מכך גם את צריכת הדלק. עיצוב הפנים עושה שימוש בקווים אופקיים ליצירת תחושת מרחב טובה יותר וניתן למצוא בקונסולה המרכזית שני מסכים בגודל 7 אינץ', בעוד פקדי מערכת המיזוג זכו לכפתורים פיסיים לטובת נוחות תפעול.

הונדה CR-V אחור צד
 

לראשונה: שבעה מושבים

לדברי הונדה, לדור החדש של ה-CR-V יש מרחב פנים גדול במקצת מהדור הקודם. בנוסף, הוא רחב יותר, בסיס הגלגלים ארוך יותר והונדה מציינים כי גם תא המטען רחב, עמוק וארוך יותר (ניתן גם לתכנת את גובה פתיחת דלת תא מהטען על מנת שלא תפגע בתקרות נמוכות או כדי שיהיה קל לסגור אותה).
 
כעת, לראשונה בדגמי הבנזין, כל דגמי ה-CR-V יציעו אפשרות לשבעה מושבים. המושבים האחוריים יציעו משענת בזווית של 101 מעלות ומרחב רגליים "מספק", כך לטענת הונדה. בנוסף, הונדה טוענים כי סף הכניסה רחב ונמוך מספיק לטובת כניסה ויציאה נוחות למושבים האחוריים.

הונדה CR-V פנים
 
מיבואנית הונדה בישראל, חברת מאיר, נמסר כי הונדה CR-V החדשה תגיע לישראל לקראת סוף השנה, אך לא ידוע האם גרסת 7 המקומות תגיע גם כן.
 
לדגמי הונדה בישראל – הונדה
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים