בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הונדה אקורד חדשה תוצג בפריזבנוסף ל-CRV, תיחשף בתערוכת פריז גם גרסה חדשה למכונית המנהלים הונדה אקורד. אצלנו ב-2013?
מאת נועם ריין

שלב אחרי שלב, הונדה הולכת ומשלימה את בניית פאזל הדגמים שלה. אחרי שבתחילת השנה פגשנו את הסיוויק החדשה ולאחרונה התבשרנו על בואו הקרב של דור חדש להונדה CRV, מודיעה היום הונדה על השקה של מכונית חשובה לא פחות - הונדה אקורד החדשה. הדור התשיעי של הונדה אקורד ייחשף באופן רשמי בתערוכת פריז שתיפתח בסוף חודש ספטמבר, ובינתיים ניתן להציץ בשתי תמונות שמשחררת היצרנית.


הונדה אקורד החדשה, הגרסה האמריקאית. אלינו תגיע האקורד האירופית / צילומים: יצרן

בחזית ניתן למצוא גריל חדש ו"זורם" שאמור להקנות לרכב מראה דינאמי, וזוהי גם מטרתו של הפס המעובה שמתחיל מעל לגלגל הקדמי ונמשך דרך ידיות הדלתות עד לקצה האחורי של הרכב. כרגיל בדגמי האקורד, העיצוב מאחור מחודד ומחוטב. לא קשה לזהות כי הרכב מבוסס על ה"אקורד קופה קונספט" שהוצגה בתחילת השנה בתערוכת דטרויט שהיתה טיזר כמעט מוגמר לאקורד החדשה. עם הצגתה של מכונית הקונספט דיווחה הונדה על תכנון של מנועים חדשים בסדרה שתיקרא "חלומות כדור הארץ", ובמסגרתה ניתן למצוא מנוע בנזין בנפח 2.4 ליטר בגרסה רגילה ובגרסה היברידית-נטענת, וכן מנוע V6 בנפח גדול יותר. סביר להניח שמנועים אלו ימצאו את דרכם לאקורד החדשה, לפחות בארה"ב.


הונדה אקורד קופה. סיכויים נמוכים לשיווק בישראל

כאמור, הונדה אקורד החדשה תוצג בתערוכת פריז בגרסת סדאן וגם בגרסת קופה. שתי הגרסאות מיועדות לשוק האמריקאי, כאשר אירופה תקבל בהמשך גרסאות מעט שונות מבחינת העיצוב ומבחינת המנועים.  השיווק בארה"ב יתחיל כבר בסתיו הקרוב, ולאירופה תגיע המכונית בשנת 2013. טרם נמסרו פרטים אודות השיווק בישראל.

 

לדגמי הונדה בישראל - הונדה

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. דגם סביר במחיר מופקע!!!!!!!!!!!  בארה"ב הדגם משווק במחיר דומה למזדה 6 ויתר המתחרות....

פרופסור שיווקי,10.08.2012

2. הונדה זה לא מאזדה   גבר הונדה זה מותג !!!!!!!!!!! זה לא עוד קקה זה רכב...

,15.11.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים