בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ג'יפ רנגייד: עכשיו עם הנעה היברידית

ג'יפ רנגייד: עכשיו עם הנעה היברידית


לאחר שג'יפ הציגה את הרנגייד המחודש עם קו מנועים מעודכן ומערכות בטיחות, היא מוסיפה לו גרסה היברידית נטענתמאת רן סגל
 
לפני כ-4 חודשים בלבד הציגה ג'יפ את מתיחת הפנים לרכב השטח הקטן שלה וכעת היא מציגה גרסה נוספת - פלאג-אין הייבריד. הרנגייד הוצג לפני כ-4 שנים ומאז יוצרו כ-742,000 יחידות. הרנגייד חולק פלטפורמה משותפת עם פיאט 500X, מה שיכול לנבא שאולי בקרוב נפגוש גם את האחות האיטלקיה עם הנעה היברידית. בשלב זה טרם נמסרו נתונים אודות טווח הנסיעה, ביצועי המנוע או כל פרט אחר.

גיפ רנגייד
 

ג'יפ רנגייד לא רק חולק פלטפורמה עם ה-500X אלא גם מיוצר באותו המפעל באיטליה. כעת המפעל במלפי עובר הסבה לקראת ייצור הרנגייד PHEV בשנת 2020, בעוד גרסאות טרום ייצור מתוכננות כבר ל-2019. בקונצרן FCA (פיאט-קרייזלר) מציינים כי ההשקעה בגרסת הפלאג-אין הייבריד (שכוללת בנוסף גם את הכשרת המפעל והעובדים) עלתה כ-200 מיליון יורו.
 
קונצרן FCA מציין כי חלק מהתכנית האסטרטגית לשנים 2018-2022 הינו השקעה בתחום החשמל וחיזוק היתרונות של כל מותג בהתאם לשוק בו הוא מוביל. ג'יפ רנגייד פלאג-אין הייבריד הוא צעד נוסף במימוש התכנית, יחד עם קרייזלר פסיפיקה שמציעה גם היא גרסת PHEV ודודג' ראם (בגרסת 1500) שקיבל יחידת הנעה מיקרו-היברידית. קונצרן פיאט-קרייזלר מציין כי עד שנת 2022 יציע 12 מערכות הנעה מתקדמות כגון מיקרו-היברידי, היברידי, פלאג-אין הייבריד וחשמלי מלא, ולפיכך 30 דגמים שונים יציעו אחת או יותר מהנעות אלו.

גיפ רנגייד
 
מסמל"ת, יבואנית ג'יפ בישראל, נמסר כי גרסת הפלאג אין הייבריד של ג'יפ רנגייד צפויה להגיע לישראל בשנת 2020.
 

לדגמי ג'יפ בישראל – ג'יפ
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים