בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ג'יפ צ'ירוקי עובר מתיחת פנים

ג'יפ צ'ירוקי עובר מתיחת פנים


ג'יפ חשפה את הצ'ירוקי המחודש עם עיצוב אגרסיבי יותר, מנוע טורבו-בנזין חדש בעל הספק של 270 כ"ס ומגוון מערכות בטיחות מתקדמותמאת רן סגל
 
ג'יפ צ'ירוקי במשך השנים והדורות עבר מספר תהפוכות, מרכב שטח בגודל מלא ועד רכב פנאי יוקרתי כיום. כעת זוהי מתיחת הפנים של הדור החמישי שהושק בשנת 2014. העיצוב החדש כבר תואם לשפת העיצוב הנוכחית של ג'יפ.

גיפ צירוקי
 

עיצוב

לג'יפ צ'ירוקי המחודש עיצוב מעודכן, כאשר השינוי הבולט ביותר הוא בחזית וכעת העיצוב קל יותר לעיכול. לדברי ג'יפ העיצוב החדש שואל מאפיינים מדגמי ג'יפ הקלאסיים. הצ'ירוקי קיבל חזית חדשה עם עיצוב חדש למכסה המנוע (המיוצר מאלומיניום), יחידות תאורה חדשות עם פנסי לד ותאורת יום, גם שבכת 7 החריצים כעת רחבה ובולטת יותר, כל זאת לטובת מראה נקי אך אגרסיבי יותר.
 
גם חלקו האחורי של הצ'ירוקי לא נזנח וקיבל עיצוב עם מראה נקי והרמוני יותר. תא המטען עשוי מחומרים קלים וישנה אופציה לפתיחתו על-ידי הנפת הרגל בתחתית הפגוש. בפנים הרכב ג'יפ מציינים כי נעשה שימוש בחומרים איכותיים ונעימים למגע ולעין, בנוסף לנגיעות עיצוב בשחור פסנתר בקונסולה המרכזית.
 

מנוע וביצועים

לצ'ירוקי מתוח הפנים מצטרף מנוע טורבו-בנזין חדש בנפח 2.0 ליטר, המספק 270 כ"ס ומומנט של 40.7 קג"מ אשר ישודך לתיבת הילוכים אוטומטית משופרת בעלת 9 יחסי העברה. מדובר, ככל הנראה, במנוע דומה לזה המשמש את אלפא רומיאו ג'וליה וסטלביו.
 
כמו כן יהיו זמינים גם מנוע 3.2 ליטר V6 המספק 271 כ"ס ומומנט של 33 קג"מ, וכן מנוע 2.4 ליטר "מולטיאייר" המספק 180 כ"ס ומומנט של 23.5 קג"מ.

גיפ צירוקי - אחור
 

אבזור ובטיחות

ג'יפ צ'ירוקי יציעה מערכת מולטימדיה Uconnect בעלת מסך מגע בגודל 7 אינץ' (ישנה אופציה גם ל-8.4 אינץ') עם קישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי, גג שמש כפול עם וילון חשמלי, מושבים חדשים בעלי אפשרות לבחירה בין בד ועור, אפשרויות לכוונון חשמלי וכן תוצע גם אפשרות לחימום ואוורור. המושבים האחוריים נעים על מסילה ומאפשרים הזזה קדימה ואחורה לטובת נוחות והגדלת נפח תא המטען (שלדברי ג'יפ רוחבו צמח ב-7.6 ס"מ). בנוסף, תוצע אפשרות לגלגל הגה מחומם ו-5 עיצובים שונים לגלגלים, כולל גלגלי 19 אינץ'.
 
בתחום הבטיחות הצ'ירוקי המחודש יציע 8 כריות אוויר כסטנדרט ומגוון מערכות בטיחות כגון חיישני חניה היקפיים עם אפשרות חניה אוטומטית, בקרת שיוט אדפטיבית עד לעצירה מלאה, התראת התנגשות מלפנים, התראת סטייה מנתיב, התראת רכב בשטח מת והתראת תנועה מאחור ועוד.

גיפ צירוקי - פנים
 

יכולות שטח

ג'יפ צירוקי המחודש יציע 3 דרגות של יכולות שטח הנקראות Jeep Active Drive, כאשר הדרגה השלישית תציע גם נעילת דיפרנציאל אחורי. כל גרסאות ה-4X4 יציעו את בורר מצבי הנהיגה הכולל 5 אפשרויות: מצב אוטומטי, ספורט, שלג, חול/בוץ ו"סלע" לרמת קושי גבוהה.
 
כמו תמיד אצל ג'יפ, הגרסה הבכירה ביותר לשטח היא ה"טריילהוק", הכוללת בנוסף ליכולות השטח גם עיצוב אגרסיבי יותר. מבחינת יכולות השטח גרסה זו מציעה הגבהה של אינץ' נוסף, זווית הגישה עומדת על 29.9 מעלות, זווית הנטישה על 32.2 מעלות ומרווח הגחון עומד על 22 ס"מ.
 
מסמל"ת, יבואנית ג'יפ בישראל, נמסר כי ג'יפ צ'ירוקי המחודש יגיע ארצה במהלך 2019.
 
 
לדגמי ג'יפ בישראל – ג'יפ
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. איככככסססס איזה עיצוב פנימי מזעזע  נראה כמו רכב סוג ג מבפנים. חבל כי מבחוץ השתפר

,18.01.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים