דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

ג'יפ אירחה 1,000 לקוחות ברמת הגולן

Getting your Trinity Audio player ready...

לפני יותר משנתיים וחצי עבר היבוא של דגמי ג'יפ לחברת סמל"ת. כעת, אחרי כמה אלפי דגמי ג'יפ שעלו על כבישי ישראל תחת ידיה של היבואנית החדשה, נערך אירוע נהיגה ללקוחות המותג.

Camp Jeep

האירוע, תחת השם Camp Jeep, נערך בסוף השבוע האחרון במשך 4 ימים (כולל חג השבועות) במתחם חאן עין זיוון שברמת הגולן - במה שאמור להפוך למסורת רב שנתית. עלות ההשתתפות באירוע למשפחה נעה סביב ה-500 שקלים, כאשר למעלה מ-1,000 משתתפים נרשמו בתוך פחות משבוע. המשתתפים נהנו ממסלולי שטח בשילוב קטיף דובדבנים, מסלול עבירות שנבנה במיוחד לטובת האירוע, פעילויות לילדים ואפשרות לסידורי שינה ללקוחות שבחרו בכך. האירוע מצטרף לפעילויות השגרה שמקיים היבואן ללקוחות המותג, בהן הדרכת שטח לרוכשים ג'יפ חדש וטיול שטח חודשי.

יום לפני פתיחת האירוע לקהל הלקוחות הוזמנו עיתונאים מהמדיות השונות להתרשם ממסלולי השטח. הקבוצה שלנו החלה במסלול עם ג'יפ גרנד צ'ירוקי בגרסת לארדו הבסיסית. הגרנד הותיק כבר נמצא איתנו 9 שנים - לא מעט בכלל. בירידה מהכביש מעבירים למצב 4x4 נמוך ותכנית Rock (שטח סלעי) והגרנד מטפס בזלזול במעלות גדושי סלעי בזלת. כשמניחים את צמיגי הכביש (חתך 60 עם חישוקי 19 אינץ') במקום הנכון, הגרנד עושה את העבודה כמעט בלי לגעת באדמה, למרות מרווח גחון של כ-22 ס"מ. גם דרדרת סלעים לא עוצרת אותו מלהתקדם הלאה.

Camp Jeep

מגיעים למעיין א-טינה ואחרי התרעננות קצרה, מחליפים עם הקבוצה של הרנגלרים. עולים על רנגלר JL רוביקון קצר. המסלול הופך למאתגר יותר: טכני, מסולע יותר ועם מעברי מים מאתגרים. הרוביקון חוצה את כל המכשולים בזלזול מופגן. התחושה שהרוביקון מעביר ליושבים ברכב היא של ספוג ענק שמבודד את המרכב משילדת הסולם שמתחתיו. עבודת המתלים מושלמת. יוצאים מהשטח ועל הכביש הרוביקון מזכיר שמדובר בכלי שטח טהור עם שני סרנים חיים. רכב פרטי זה ממש לא.

Camp Jeep

דני איטליאנו, מנכ"ל חטיבת הפרימיום בקבוצת סמל"ת: "אנחנו שמחים שהצלחנו ליצור אירוע שהתאים ל-DNA של המותג. הצלחנו לסגור את ההרשמה במלואה בשבוע הראשון שבו הוא פורסם וקיבלנו תגובות מעולות מהלקוחות שהופתעו מרמת ההשקעה והחוויה. זו התחלה של מסורת מדהימה למותג".

לצפייה בכל דגמי ג'יפ בישראל

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות

יעוץ מקצועי חינם לפני קניית רכב
  • צור קשר בוואטסאפ
  • התקשר אלינו

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

חזור למעלה