בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ב.מ.וו סדרה 9 בדרךדיווחים מספרים כי שנת 2020 תראה את לידתה של ב.מ.וו סדרה 9 - בכירה וגדולה מהסדרה 7 שתתחרה במרצדס מייבאךמאת פבל צ'רניצקי

נניח לרגע שאתם הבעלים המאושרים של ב.מ.וו סדרה 7, ונניח שאתם רוצים להשתדרג למכונית אחרת של אותו קונצרן. אבל אתם חוששים שמא מעבר לרולס רויס גוסט (הרולס הקטנה והזולה ביותר) עשויה לגרום לחבריכם ממועדון הסיגרים והקוניאק לעקם את אפם על ה"רכב פוזה" שקניתם. ובכן, במידה וכל זה (בערך) נכון, אתם בבעיה, שכן לב.מ.וו אין אף מכונית שמגשרת על על הפאר בין שני המותגים, זה היוקרתי וזה היוקרתי מאוד.

ב.מ.וו Vision Future Luxury קונספט

במרצדס, מאידך, הבעיות האלה נפתרו לפני כשנה עם השקת ה-S קלאס מייבאך - גרסה מוארכת של הגרסה המוארכת שקיבלה עוד מנה גדושה של פאר ויוקרה, ובעצם עוזרת לאנשים שרוצים לשדרג את ה-S קלאס ה"עממית" שלהם להישאר "בתוך הבית".

 
אם כן, הרי זה רק הגיוני שב.מ.וו תחליט להשיק מכונית דומה שתענה לשם "סדרה 9". למעשה, כבר ב-2014 רמזה היצרנית הבווארית על כי היא חושבת בכיוון הזה, עם חשיפת ה-Vision Future Luxury קונספט. הקווים הזכירו מאוד את גרסת הגראן קופה של הסדרה 6, אולם קשה היה לפספס את הרמזים לסדרה 7 הנוכחית.

ב.מ.וו Vision Future Luxury קונספט

על-פי הדיווחים ברשת, ב.מ.וו סדרה 9 החדשה קיבלה אור עקרוני לקראת תחילת שיווק בשנת 2020. אותם דיווחים מספרים כי יש היא תשווק עם מנוע V12 כפול מגדשים בנפח 6.6 ליטר עם הספק של 590 כ"ס ו-81.6 קג"מ אשר יגיע מגרסת הדגל של הסדרה 7, ה-M760Li. קיים סיכוי כי תוצע גם יחידה היברידית עם אפשרות להטענה משקע חשמל, אך הפרטים אודותיה פחות ברורים בשלב זה.

ב.מ.וו Vision Future Luxury קונספט

כמו בסדרה 7, גם כאן אנחנו צפויים לראות שלדה המשלבת סיבי פחמן, טכנולוגיה מתקדמת במיוחד, ומפתח עם מסך מגע. כי מי לא אוהב מסכי מגע?

לדגמי ב.מ.וו בישראל - ב.מ.וו
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים