בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ב.מ.וו מרעננת את ההיצע

ב.מ.וו מרעננת את ההיצע


יצרנית היוקרה הבווארית חושפת גרסאות הנעה חדשות לסדרה 8, Z4 ו-X5, ומשדרגת את מפרטי האבזור בדגמים אחריםמאת נועם ריין
 
חולמים על ב.מ.וו ספורטיבית? עכשיו החלום הזה הופך קצת יותר קרוב: מותג היוקרה הגרמני חושף גרסאות כניסה חדשות ל-Z4 וסדרה 8, עם מנועים פחות חזקים ומחירים שאמורים להיות נמוכים יותר - אך אלו טרם פורסמו.
 
הדור החדש של Z4, שנחשף לראשונה בתערוכת פריז בשנה שעברה, יוצע עם מנוע 2.0 ליטרים חדש בהספק של 197 כ"ס - זאת בנוסף למנוע ה-3.0 ליטרים (340 כ"ס) שהוצג עם חשיפת הדגם. המנוע הקטן יוצע עם תיבת 6 הילוכים ידנית (תגיע ארצה באוקטובר) או עם תיבת 8 הילוכים אוטומטית (תושק כבר ביוני), אך בשלב זה לא פורסמו נתוני הביצועים.

ב.מ.וו
 

ב.מ.וו סדרה 8 כבר משווקת בישראל מאז תחילת השנה הנוכחית, בגרסת 850 עם מנוע V8 במחיר התחלתי של מיליון ורבע שקלים. אליה תצטרף בקרוב גרסת 840 עם מנוע 6 צילינדרים בנפח של 3.0 ליטרים, בהספק של 340 כ"ס. המנוע החדש יוצע עם הנעה אחורית או כפולה, ויהיה זמין גם בתצורת הקופה וגם בקונברטיבל הפתוחה. ההשקה בישראל צפויה להיות באוקטובר הקרוב.
 
בנוסף לשני המנועים החדשים, מכריזה ב.מ.וו על שורה של שדרוגים במספר דגמים מרכזיים. סדרה 5 מקבלת מנוע V8 חדש, עם הספק של 530 כ"ס ומומנט של 76.5 קג"מ - תוספת של 68 כ"ס וכ-10 קג"מ ביחס למנוע ה-V8 היוצא. מדובר בשדרוג דומה לזה שעברה ב.מ.וו 750 במסגרת מתיחת הפנים האחרונה. בנוסף, גרסת הפלאג-אין הייבריד של סדרה 5 מקבלת אופציה להנעה כפולה וכן סוללות חדשות שיעניקו טווח נסיעה מוגדל בכוח החשמל, אך בשלב זה לא מתפרסמים הפרטים המדויקים.
 
גרסת כניסה חדשה תוצע גם ב-X5. כאן מדובר על גרסת דיזל שזוכה לכינוי 25d, ותציע הספק של 231 כ"ס עם הנעה כפולה. צריכת הדלק המשולבת תגיע עד ל-17.5 ק"מ לליטר.
 
ב.מ.וו
 
ב.מ.וו M4 הספורטיבית, שעומדת לקראת החלפה, תוצע מעתה עם חבילת ה"M Competition" כסטנדרט, לאחר שעד כה הוצעה החבילה בתשלום נוסף. החבילה כוללת הספק משודרג מ-431 ל-450 כ"ס, מתלים אדפטיביים, מערכת בקרת יציבות בכיול ספורטיבי יותר ומספר תוספות לעיצוב.
 
כל דגמי הפלאג-אין הייבריד של ב.מ.וו יקבלו מעתה מערכת בטיחות חדשה המייצרת צליל כלפי חוץ, המיועד להזהיר הולכי רגל כאשר הרכב נוסע במצב חשמלי.
 
ב.מ.וו
 
בנוסף מכריזה ב.מ.וו על תוספת חדשה לדגמי הסדרה 3, 7, 8, ה-X5 וה-X7. בדגמים אלו תוצע כאופציה מצלמת תיעוד נסיעה, המשתמשת במצלמות ההיקפיות של חבילת עזרי החניה ומסוגלת להקליט קבצי וידאו קצרים (עד 40 שניות) ולהעביר אותם לכונן USB נייד או לטלפון הסלולארי. הקלטת הוידאו יכולה להיות מופעלת במהלך נהיגה וגם מופעלת אוטומטית במקרה של תאונה - אז היא גם מקליטה את 20 השניות שקדמו לרגע ההתנגשות.

 
לדגמי ב.מ.וו בישראל - ב.מ.וו
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים