בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

באיחור, אופנתי: ב.מ.וו מוציאה אודי A5 משלהב.מ.וו סדרה 4 תהיה מכונית הקופה הבאה של היצרן הגרמני, ותחליף את גרסאות הקופה של סדרה 3
מאת נועם ריין

את מה שעשתה סדרה 6 לסדרה 5 הסדאנית, ואת מה שעשתה אודי A5 לאודי A4 השמרנית, תנסה לעשות בקרוב ב.מ.וו סדרה 4 - מכונית קופה יפהפיה המבוססת על סדרה 3. כרגע מדובר במכונית קונספט בלבד, אך במהלך שנת 2013 היא צפויה לרדת לפס הייצור ולקראת סוף השנה היא גם תגיע לישראל.


ב.מ.וו סדרה 4. היפה והחיה? / צילומים: יצרן

השקת המכונית מתבצעת כחלק ממהלך כולל של ב.מ.וו, אשר במסגרתו יוגדרו דגמי הסדאן וההאצ'בק בספרות אי זוגיות (סדרה 1, 3, 5 ו-7) ואילו גרסאות הקופה והקבריולה יקבלו את הספרות הזוגיות (4, 6 ובעתיד אולי גם 2 ו-8). ב.מ.וו סדרה 4 תתבסס כאמור על סדרה 3, והיצע המנועים יהיה זהה ככל הנראה. גם בסיס הגלגלים זהה לזה של סדרה 3 הרגילה עם אורך של 281 ס"מ, כאשר במימדי האורך והרוחב נרשם גידול של סנטימטרים בודדים. הגובה הצטמצם לטובת המראה הספורטיבי.בעוד הבסיס המכאני של הרכב נלקח מסדרה 3, העיצוב שאב השראה מסדרה 6 הגדולה עם גריל כליות גדול מהרגיל ופנסים אחוריים רחבים. בעתיד תוצג גם גרסת קבריולה לסדרה 4, ולא נופתע אם נראה גם גרסת "גראן קופה" עם 4 דלתות בתצורת קופה ספורטיבית - בדיוק כמו אודי A5 ספורטבק וכמו מרצדס CLA שתיחשף גם היא בשנה הקרובה. חובבי ההגה והאדרנלין יצפו בכיליון עיניים לגרסת ה-M הקיצונית של סדרה 4, אשר אמורה לרשת את מקומה של ה-M3 הנפלאה.


לדגמי ב.מ.וו בישראל - ב.מ.וו

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים