בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אסטון מרטין בישראל. המחירים מזנקיםביקור רשמי של מנכ"ל אסטון מרטין העולמי עם פתיחתה הרשמית של הסוכנות הישראלית בהרצליה. כעת אפשר לשטוף את העיניים בכמה מהמכוניות היפות בעולם, רק שהמחירים קפצו עד כדי 405 אלף שקליםמאת אסף בר-שי
צילומים יצרן

קצת יותר ממאה שנה אחרי שהוקם, אסטון מרטין עולה לישראל. לרגל פתיחתו הרשמית של אולם התצוגה בהרצליה, הגיע לישראל מנכ"ל היצרן הבריטי, ד"ר אנדי פאלמר. "זה לקח יותר ממאה שנה, אבל בסופו של דבר הגענו לשוק הישראלי," אמר פאלמר והוסיף כי הוא מאמין שיהיו כמה וכמה ישראלים שיישמחו לנהוג בדגמי היצרן.

מנכ"ל אסטון מרטין העולמית, ד"ר אנדי פאלמר, בין זכייני המותג בישראל, תומר דותן (מימין) ומאיר אוחיון

מנכ"ל אסטון מרטין העולמית, ד"ר אנדי פאלמר, בין זכייני המותג בישראל, תומר דותן (מימין) ומאיר אוחיון

/ צילום: רונן טופלברג


מנכ"ל אסטון מרטין הודיע כי יעביר לייצור את רכב התצוגה, אסטון מרטין DBX. מדובר בכלי רכב מהפכני אצל היצרן - קרוסאובר יוקרתי. לשאלתנו אם היצרן מתכוון לפנות לקהל מעט רחב יותר, עם דגמים זולים יותר דוגמת מזראטי גיבלי או ב.מ.וו סדרה 5, הודיע פאלמר באופן חד משמעי כי זה אינו הכיוון "הרעיון שלנו הוא להגביל את מספר המכוניות שנמכרות מכל דגם, כדי ליצור ביקוש רב, ובשום אופן לא להוזיל את רף הכניסה של אסטון מרטין. עד לסוף העשור," הוסיף מנכ"ל אסטון מרטין לשאלתנו "נחליף את כל מכוניות הספורט שלנו, וכל דגם שיימכר יוגבל עד ל-7,000 מכוניות".

אסטון מרטין ראפיד S
אסטון מרטין ראפיד S

גידול בביקוש לרכבי סופר פרימיום


את אסטון מרטין מייצגים בישראל תומר דותן ומאיר אוחיון, בעלי חברת אוטודיל לממכר כלי רכב משומשים. דותן ציין באירוע השקת המותג בישראל כי עד כה מכרה אוטודיל כ-500 רכבי סופר-פרימיום, כדבריו - כלי רכב פרטיים שמחירם כחדשים עולה על 700 אלף שקלים. לדבריו ישנה כעת מגמת גידול ברורה בביקוש לכלי רכב כאלה, הן בבחינת מספר המשומשות הדומות שמכרו בשנים האחרונות והן במספר הימים הממוצע שמכונית כזאת מחכה מרגע הגעתה למגרש המכירה ועד למכירתה הלאה. עקב כך מעריך דותן כי יצליח למכור בשנת 2015 כ-15 מכוניות אסטון מרטין, וכי המספר יעלה לכדי 40 מכוניות בשנה לכל הפחות ב-2018.

התייקרות משמעותית


בישראל מוצע כיום מגוון רחב מאוד של דגמי אסטון מרטין. היבואנים כבר פרסמו מחירון רשמי ראשון, אבל עם הפתיחה הרשמית, נרשמות עליות מחירים חדות בדגמים השונים, לצד כניסה של דגמים נוספים - ויציאתו מהמחירון של דגם אחד.

דגם הפתיחה הוא אסטון מרטין ואנטג' קופה ידני, שמוצע ב-949,000 שקלים; האוטומטי עולה כ-1.13 מיליון שקלים, זינוק של 219 אלף שקלים ביחס למחירון הקודם. הגרסה הפתוחה שלו (אסטון מרטין ואנטג' רודסטר) עולה כ-90-100 אלף שקלים יותר (תוספת של 235 אלף שקלים). מכונית הסדאן, ארבע דלתות, של היצרן הבריטי, אסטון מרטין ראפיד S, עולה כ-1.9 מיליון שקלים - זינוק ניכר ביחס למחיר הרשמי הקודם, 1,58 מיליון שקלים, וזו לא המכונית היקרה בהיצע. למשבצת הזו נכנסת אסטון מרטין ואנקוויש קופה, שמחירה הרשמי המדויק הוא: 2,431,000 שקלים (קפיצה של 405 אלף שקלים). מהקטלוג נפלה גרסת הקבריולה של הוואנקוויש.

אסטון מרטין DB9

ציבור רוכשי הרכב שמעוניינים לקנות כיום מכונית בשבע ספרות, נהנים מהיצע מותגים רחב, יחסית. בהיצע - רכבי פרארי, פורשה ומזראטי, דגמי העל של מרצדס וב.מ.וו, ולפי השמועות - ייתכן כי בקרוב אפשר יהיה לרכוש בישראל גם דגמי רולס רויס, בנטלי ולמבורגיני.

לדגמי אסטון מרטין בישראל - אסטון מרטיןלמאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים