בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוקהתלתן הירוק חוזר: הגרסה החזקה ביותר (בינתיים) של אלפא רומיאו מיטו מגיעה לישראל, חודשים ספורים לאחר הצגתה בתערוכת פרנקפורטמאת טל ברונפר

התלתן הירוק תוקף שוב: אחרי העדרות של שנים, סמל הביצועים הנודע חוזר לאלפא רומיאו. הזוכה המאושרת היא דווקא אלפא רומיאו מיטו [לחוות דעת על הרכב - אלפא רומיאו מיטו], מכונית הסופרמיני הספורטיבית. את ההשקה העולמית ביצעה אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק (Quadrifoglio Verde) בתערוכת פרנקפורט, ואצלנו היא תחשף בתערוכת אוטומוטור 2010 שתפתח בסוף חודש מרץ. רשימת ההזמנות כבר נפתחה ומהיבואנית נמסר כי המשלוח הראשון כמעט ונמכר כולו.

השינויים החיצוניים ביחס לדגם הרגיל אינם רבים, וכוללים בעיקר חישוקי סגסוגת בקוטר 17 אינץ', מראות צידיות בעיצוב יחודי וסמלילי התלתן הירוק בצידי המרכב. ולא בכדי: זוהי לא הגרסה החזקה ביותר של המיטו, שכן האיטלקים צפויים לחשוף גם גרסת GTA עוצמתית במיוחד בעתיד, שתזכה לטיפול הקומסטי המלא.

אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק

אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק. מחזירה את האייקון למותג / צילומים: יצרן

לעת עתה, נסתפק במה שיש - ויש מספיק: אלפא מיטו תלתן ירוק מפיקה 170 כוחות סוס ממנוע ה-1.4 ליטרים המוגדש שמופיע בתצורות שונות בכל דגמי הבנזין של המכונית. המנוע המחוזק נעזר גם בטכנולוגית ה-MultiAir החדשה של קונצרן פיאט, שתוצע בהדרגה ברוב דגמי היצרן.

בשידוך לתיבת הילוכים חדשה (ידנית בלבד, תודה ששאלתם) בעלת שישה יחסי העברה, היא משלימה את המיאוץ ל-100 קמ"ש ב-7.5 שניות. המנוע החדשני, כך אלפא רומיאו, מציע לא רק ביצועים אלא גם חסכון, עם צריכת דלק שנושקת ל-20 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית - ופליטת פחמן דו חמצני של 139 גרם לק"מ.

תא הנוסעים זוכה לשדרוג ויזואלי בזכות צביעה שחורה ולוח מחוונים לבן. גם המאפיינים הדינמיים עברו שיפור, טוענים האיטלקים - כאשר גרסת התלתן הירוק תגיע עם מערכת מתלים מתכווננים ושדרוגים לשלדת המכונית. גם כאן תופיע מערכת ה-DNA המוכרת מהמיטו הרגילה, המאפשרת בחירה בין מצב נהיגה רגילה, ספורטיבית ובתנאי מזג אוויר קשים.

אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק

תג המחיר שנקבע לאלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק עומד על 182,990 שקלים. ברוכה הבאה לישראל.

לדגמי אלפא רומיאו בישראל - אלפא רומיאו

למאמר זה התפרסמו 5 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אלפא רומיאו מיטו  לשכן שלי יש כזאת. התלבט עם פולקסווגן שירוקו. קנה ב...

משה,10.03.2010

2. QV ראשון  תכף מגיע אלי לחניה

מאושרת,10.03.2010

3. קטנה מדהימה (: (לת)  

,24.03.2010

4. sheet car  sheeet car

sheeet,08.11.2010

5. נהגתי עליה ומעט התאכזבתי! ציפיתי ליותר כוח ואחיזת כביש (לת)  

אבי,02.07.2011
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים