בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אופל 2015: 6 השקות, מתוכן 2 מכוניות קטנות חדשותאופל תציין ב-2015 לא פחות מ-6 השקות של דגמים חדשים וגרסאות מעודכנות. החשובה שבהן: אופל קורסה החדשהמאת נועם ריין

מאז עבר הייבוא של אופל לקבוצת "שלמה" לפני כ-4 שנים, קצב ההשקות רק הולך ומתגבר. בשנה החולפת השיקה אופל בישראל את מכונית הקבריולה אופל קסקדה, הג'יפון אופל מוקה וגם את אופל אדם, אופל מריבה ואת מתיחת הפנים של אופל אינסיגניה. שנת 2015, כך נראה, תהיה מעניינת לא פחות עבור היבואנית.

בתחילת השנה תנחת כאן אופל קורסה החדשה, אחת מתוך מבול מכוניות סופר-מיני שיגיעו ארצה בשנה הקרובה. אופל קורסה החדשה מעוצבת בסגנון שמזכיר את אופל אדם, אך לישראל היא תגיע עם המנוע של הקורסה היוצאת בנפח 1,400 סמ"ק. מנועי טורבו קטנים יגיעו אולי בהמשך הדרך.

אופל קורסה
אופל קורסה החדשה. בקרוב בישראל / צילומים: אופל
בסמוך לקורסה תגיע גם גרסה אוטומטית של אופל אדם הקטנטנה, עם אותו מנוע 1,400 סמ"ק שמשווק כיום. למעשה לא מדובר בתיבה אוטומטית לגמרי, אלא בתיבה רובוטית בעלת מצמד יחיד.

מכונית הקופה אופל אסטרה GTC תקבל מנוע חדש. במקום 1.4 טורבו עם 140 כ"ס, היא צפויה להתחמש ביחידת הנעה בנפח 1.6 ליטר טורבו עם 170 כ"ס - אותה יחידת הנעה שמשמשת את האינסיגניה והקסקדה.

אותה אופל אינסיגניה תגיע עם מנוע חזק יותר מזה המשווק כיום, בנפח של 2.0 ליטר, בהגדשת טורבו כמובן, עם הספק של 250 כ"ס. מדובר בגרסה עם הנעה כפולה.


אופל אינסיגניה. תגיע בגרסה מחוזקת

ברבעון הראשון של 2015 תגיע לישראל, באיחור ניכר, אופל ויוארו החדשה. מדובר בוואן מסחרי שהושק בחודש מרץ 2014, אח תאום של רנו טראפיק. ביחס לדור היוצא מדובר ברכב גדול יותר, והמנוע יהיה 1.6 ליטר טורבו-דיזל.

ברבעון האחרון של השנה תגיע ארצה מכונית מסקרנת במיוחד: אופל קארל. מדובר במכונית מיני שתתחרה ביונדאי i10 וקיה פיקנטו, שתעוצב בסגנון האופל אדם ותאובזר היטב. נתונים מלאים עדיין אין, אך על בסיס אופל קארל צפויה ג'נרל מוטורס לבנות גם את שברולט ספארק הבאה.


אופל קארל החדשה. בסיס לשברולט ספארק

את שנת 2014 צפויה אופל לסיים עם כ-4,500 מסירות, כאשר נתח השוק של אופל ירד בשיעור של כמעט 30% ביחס לשנת 2013. את הירידה ניתן להסביר בהיחלשותה של האסטרה המשפחתית, שנאלצה להתמודד ב-2014 עם תחרות חזקה הרבה יותר בסגמנט המשפחתיות.


לדגמי אופל בישראל - אופל
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים