בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אופל מפרסמת את התוכנית האסטרטגית החדשה

אופל מפרסמת את התוכנית האסטרטגית החדשה


אופל, תחת בעלת הבית החדשה פיג'ו-סיטרואן, מציגה תוכנית אסטרטגית חדשה במטרה להוביל את תחום המכוניות החשמליות. בינתיים מוצעת בישראל רמת גימור חדשה לאופל קורסהמאת רן סגל
 
לאחר השלמת תהליך הרכישה על-ידי קונצרן פיג'ו-סיטרואן (PSA), מפרסמת אופל את התוכנית האסטרטגית שלה לשנים הבאות - בדגש על אופציות הנעה חשמלית או משולבת לכל דגמי המותג. בכירי אופל מציינים כי ישמרו את זהותו של המותג כמותג גרמני עצמאי, כך לדברי מנכ"ל אופל, מיכאל לושלר. התוכנת האסטרטגית נוגעת בשלושה תחומים עיקריים: פיתוח טכנולוגיות משותפות, השקת דגמים חדשים והנעה חשמלית.

אופל מוקה X
 
טכנולוגיות חדשות
מרכז הפיתוח של אופל ברוסלסהיים ישמש כמרכז הפיתוח הגלובלי של אופל וכל קונצרן PSA. במרכז המשותף החדש יושקעו מאות מיליוני יורו לטובת פיתוח טכנולוגיות מתקדמות בתחום ההנעה החשמלית, הנהיגה האוטונומית ומערכות בטיחות מתקדמות. הפיכת מרכז הפיתוח ברוסלסהיים למרכז הפיתוח העיקרי של קונצרן PSA תאפשר חיסכון של כמיליארד יורו עד לשנת 2020 וכך תשפר את מצבה הכלכלי של אופל ושל קונצרן PSA.
 

קו דגמים חדש על בסיס פלטפורמת משותפות
כל קו הדגמים של אופל עתיד לעבור בשנים הקרובות שינוי משמעותי, עם 9 דגמים חדשים שיוצגו בשנתיים הקרובות. הדגמים העתידיים יתבססו על הפלטפורמות של קונצרן PSA, כדוגמת פלטפורמת EMP2 המשמשת את רכב הפנאי פיג'ו 3008 וגם את רכב הפנאי של אופל הגרנדלנד X, או הפלטפורמה עליה מבוססת C3 איירקרוס ואופל קרוסלנד X שנחשפו השנה. בשנה הבאה יחשף דור חדש למסחרית אופל קומבו ובשנת 2019 דור חדש לאופל קורסה. עד שנת 2024 כל דגמי אופל יתבססו על פלטפורמות משותפות עם פיג'ו-סיטרואן.
 
כאמור, בהמשך לדבריו של מנכ"ל אופל, כל דגמי אופל העתידיים ימשיכו להיות מתוכננים בגרמניה על בסיס פיתוח משותף שעתיד לחסוך משאבים רבים. דגמי אופל יבדלו מדגמי פיג'ו, סיטרואן ו-DS בעיקר בתחום העיצוב, הסגנון וחווית הנהיגה.

אופל אדם רוקס 
 
הנעה חשמלית
אופל מדגישה כי היא שואפת להיות יצרן הרכב עם פליטת המזהמים הנמוכה ביותר. על כן, התוכנית האסטרטגית שמה דגש על הנעות ירוקות ונקיות. מבין תשעת הדגמים החדשים אותם תציג אופל עד שנת 2020, ארבעה מהם יהיו בעלי הנעה חשמלית, מתוכם גם גרסת פלאג-אין הייבריד לגרנדלנד X וגרסה חשמלית מלאה לקורסה הבאה. עד שנת 2024 כל דגמי אופל יציעו אופציה להנעה חשמלית או להנעה היברידית נטענת.
 
 
בינתיים בישראל: אופל קורסה בגרסה חדשה
 
במקביל לפרסום התוכנית האסטרטגית של היצרן, משיקה קבוצת שלמה, יבואנית אופל בישראל, רמת גימור חדשה לאופל קורסה - Life & Style, במחיר של 109,900 שקל.
 
כמו ברמת הגימור Enjoy, גם ברמת גימור Life & Style מותקנת מערכת בטיחות מקורית הנקראת Opel Eye הכוללת התרעה על סטייה מנתיב והתראה לפני התנגשות בכלי רכב ובהולכי רגל עם בלימת חירום אוטונומית. בנוסף מציעה רמת הגימור Life & Style גם גג שמש נפתח, חישוקי סגסוגת בגודל 15 אינץ' ומערכת מולטימדיה עם ממשק אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי. לרגל ההשקה יערכו מבצעים על אופל קורסה עד לתאריך 30 בנובמבר.

אופל קורסה - לייף אנד סטייל 
 
מנכ"ל אופל ישראל, חזי שייב, ציין: "אופל נמצאת בתקופת שיא של התחדשות, שהביאה לצמיחתה באופן משמעותי בשוק הפרטי בישראל. התחלנו מקטגוריית המיני בדגם האדם והגדלנו את נתח השוק בקטגוריה. בקטגוריית הסופר מיני, לקורסה פוטנציאל להפוך לרכב מוביל למשפחות צעירות. לייף אנד סטייל מהווה אריזה חדשה ומנצחת לקורסה המשלבת את שניהם. בקרוב נציג חידושים  גם בגזרת המנהלים ורכבי הפנאי שטח."
 
אופל קורסה - לייף אנד סטייל - גג נפתח
 
אופל קורסה - מחירים:
אופל קורסה Fix תוצע בהנחה של 17,000 שקל ומחירה יעמוד על 82,900 שקל
אופל קורסה Enjoy תוצע בהנחה של 18,000 שקל ומחירה יעמוד על 84,900 שקל
אופל קורסה Life & Style תוצע בהנחה של 20,000 שקל ומחירה יעמוד על 89,900 שקל
 
 
לדגמי אופל בישראל – אופל
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מה עם אסטרה ברלינה המשפחתיות?  מה עם המכוניות המשפחתיות (לא סופר מיני ולא מנהלים)...

ארנון,17.01.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים