בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אופל אדם רוקס: עיצוב דמוי-שטח ב-120,000 שקלאופל אדם הקטנה מגיעה לישראל בגרסת ה"רוקס" (Rocks). ההבדלים? עיצוב קשוח בסגנון רכבי פנאי וגג בד נפתחמאת נועם ריין

אחרי הגרסה הרובוטית, מצטרפת להיצע של אופל אדם גם גרסת הפנאי - אופל אדם רוקס (Rocks). מדובר בגרסה עם עיצוב דמוי שטח, הכולל פגושי פלסטיק שחור המוסיפים 5 ס"מ לאורך הכללי של המכונית, חיפויי בתי גלגלים מנופחים, חצאיות וחיפוי תחתון המדמה מיגון גחון. האדם רוקס גבוהה ב-1.5 ס"מ מאופל אדם רגילה.

אופל אדם רוקס
אופל אדם רוקס. לא לעומק השטח / צילומים: אופל
כל הגרסאות של אופל אדם רוקס יצוידו ביחידת ההנעה המוכרת של אופל אדם: מנוע בנזין 1.4 ליטר עם 87 כ"ס, המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית-רובוטית בעלת 5 הילוכים.

הגרסה הבסיסית של אופל אדם רוקס תעלה 119,990 שקל, ותכלול כאמור גג בד עם פתיחה חשמלית היוצר מרכב דמוי-קבריולה, מערכת שמע עם שליטה מההגה, דיבורית בלוטות', הגה מצופה עור, בקרת שיוט וחישוקים קלים בקוטר "16.

אופל אדם רוקס

חבילת האבזור ה"מפנקת", על פי הגדרת היבואנית, תעלה את מחירה של המכונית ל-124,990 שקל ותוסיף למפרט גם מסך מולטימדיה בגודל "7 וחישוקי "17.

עם חבילת האבזור ה"יוקרתית" תעלה אופל אדם רוקס 129,990 שקל, והתוספת לאבזור הן מושבים ספורטיביים בריפוד בד משולב עור, חישוקי "18 צבעוניים ובקרת אקלים.


לדגמי אופל בישראל - אופל
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים