בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אופל אדם הקטנה יורדת לחוףהמכונית העירונית הקטנטנה של אופל זוכה לגרסה מעוצבת וקשוחה, לצליחת מכשולי שטח עירוניים כמו מדרכות ופסי האטה. וכמה כוח מפיק המנוע הצנום שלה?מערכת אייקאר

מכונית המיקרו העירונית, אופל אדם, שנערכת להגיע לישראל, זוכה כעת לגרסת לייפסטייל חדשה. המכונית נקראת אופל אדם רוקס (Rocks, סלעים), והיא מיועדת לצלוח טוב יותר אתגרי עבירות מהסוג העירוני, כמו מדרכות ופסי האטה רמים.

כדי להתאים לאופי הג'יפוני-משהו, אופל אדם רוקס הוגבהה קמעה - ב-15 מילימטרים. המשמעות היא שהמכונית הקטנה תוכל לעבור בקלות רבה יותר מעל מהמורות. נוסף על כך, באופל מציינים שגרסת הרוקס עברה טיפול מקיף שכלל כיול מחודש של מתלים, בולמי זעזועים וגם מערכת ההגה.

אופל אדם רוקס
אופל אדם רוקס. גרסת כמו-שטח למכונית העירונית הקטנה. צילומים: אופל

חיצונית ניכרים בגרסת רוקס של אופל אדם גלגלים גדולים ומעוצבים וגם קשתות פלסטיק שמעטרות את הגלגלים, מגנות על הגוף מפני פגיעות וגם מספקות חזות קשוחה יותר. לטובת אווירת הלייפסטייל הותקן בגג המכונית פתח גדול עם בד עבה שנפתח ונסגר בלחיצת כפתור.

אופל אדם רוקס

חידוש טכנולוגי משמעותי במכונית נמצא בחזית שלה, שם הותקן מנוע בנזין חדש. המנוע הזה, בנפח של 1.0 ליטר, בנוי משלוש בוכנות ולמרות נפחו הצנוע הוא מספק 115 כ"ס. לצד כוח רב, ההצהרה היא שהמנוע חסכוני במיוחד: צריכת הדלק הרשמית שלו עומדת על כ-23 קילומטרים לכל ליטר בנזין.

בשלב זה אין תאריך הגעה רשמי לישראל לגרסת ה"רוקס" של אופל אדם.

אופל אדם רוקס

לדגמי אופל בישראל - אופל
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים