בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אוטומוטור 2012: פיאט פנדה החדשה תוצגפיאט פנדה, מכונית המיני של היצרן האיטלקי, מוחלפת אחרי שנים ארוכות. הדגם החדש יוצג בתערוכת אוטומוטור הקרובה וישווק בישראל בהמשך השנהמאת יתיר דוידוביץ

פיאט פנדה הייתה המכונית הזולה ביותר בישראל במשך שנים ארוכות. הנתון הזה לא גרם לה להמכר בכמויות יוצאות דופן. הגעת מכוניות מיני אחרות במחירים נמוכים יותר, כמו סוזוקי אלטו ויונדאי i10, הצליחו לגרום לשוק להתעורר והפכו את קטגוריית הננסיות למבוקשת מאוד. דווקא הפנדה התקשתה להצטרף לחגיגה עקב העובדה שהיא לא הייתה ממש עדכנית.


פיאט פנדה.  כרגע ללא מנוע הטורבו 0.9 המסקרן  /  תמונות: יצרן

בחודשים האחרונים החלו בפיאט לשווק באירופה את הפנדה החדשה שתוצג אצלנו בתערוכת אוטומוטור בחול המועד פסח. הפנדה תגיע עם מנוע 1.2 ליטר המספק 69 כוחות סוס. הדגם החדש גדל במרבית המימדים, למעט בסיס הגלגלים, אך בפיאט טוענים שהמרווח במושב האחורי ובתא המטען גדל בזכות סידור חדש של מרחב הפנים. תא הנוסעים השתפר אף הוא לטענת פיאט ואיכות החומרים טובה באופן משמעותי.

אם תתרשמו מפיאט פנדה החדשה באוטומוטור ותרצו לרכוש אחת לא תאלצו לחכות יתר מדי. עד לאמצע השנה אמור להתחיל השיווק לרכב בישראל. המחירים יהיו, לדברי נציגי פיאט בארץ, בגבולות הגזרה של קטגוריית המיני.

לדגמי פיאט בישראל - פיאט

למאמר זה התפרסמו 4 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. בעצם אותה פנדה...  תביאו את הדגם החדש עם המנוע טורבו או עם הדיזל החסכ...

עופרה ,21.03.2012

2. איך שאני מכיר את סמלת  גבולות הגזרה יהיו במוו מיני קופר S לדגם הבסיסי.

,21.03.2012

3. קיה פיקנטו  מביאים את אותה הגברת עם שינוי קל באדרת. גיר רובוטי...

נוסע בעולם,22.03.2012

4. צחי  מתחת לתמונה כתוב "כרגע ללא מנוע הטורבו 0.9 המסקרן"...

אני לא מבין...מה לגבי מנוע הטווין אייר?,23.03.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים