בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אוטוטו בישראל: 3 דגמים חדשים של יונדאי

אוטוטו בישראל: 3 דגמים חדשים של יונדאי


בסוף החודש הנוכחי תשיק יונדאי את מתיחות הפנים ל-i20 ולטוסון, יחד עם הדור החדש של סנטה פהמאת נועם ריין
 
בשבוע האחרון של נובמבר תנחית כאן יונדאי 3 דגמים חדשים, במה שכבר הפך למסורת עבורה: בשנה שעברה בנובמבר הכריזה יונדאי על השיווק של הטוסון טורבו, ה-i30 החדשה והסונטה מתוחת הפנים; לפני כשנתיים, באמצע נובמבר, הושקה יונדאי איוניק - והשנה תשיק יונדאי את מתיחות הפנים של ה-i20 והטוסון, יחד עם דור חדש לסנטה פה.
 
 
יונדאי i20 תושק לאחר מתיחת פנים מקיפה,  שאמנם כללה שינויים קטנים בעיצוב - אך הביאה חידושים לא קטנים בתחום יחידת ההנעה. את מנוע ה-1.4 ליטרים המיושן, שנמכר כיום עם תיבת 4 הילוכים אוטומטית, יחליף מנוע טורבו-בנזין בנפח 1,000 סמ"ק עם הספק של 100 כ"ס. המנוע החדש ישודך לתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים בעלת 7 הילוכים, ויציג שיפור משמעותי בביצועים ובתצרוכת הדלק.
 
בנוסף למנוע החדש, תציע יונדאי i20 מערכות בטיחות מתקדמות ובהן בלימת חירום אוטונומית ותיקון אקטיבי לסטיה מנתיב הנסיעה. בגזרת המחיר לא צפוי  שינוי דרמטי - המחיר הנקוב כיום, של 104 אלף שקלים, צפוי להישמר.

יונדאי i20

גם רכב הפנאי יונדאי טוסון עבר מתיחת פנים. במסגרת העדכון קיבל הטוסון עיצוב מחודש לגריל הקדמי ולפנסי החזית. בתוך תא הנוסעים מסך המולטימדיה הפך "צף" - כפי שקיים ב-i30 וביונדאי קונה - ופתחי המיזוג עברו אל מתחת למסך.
 
השאלה המעניינת ביותר לגבי הטוסון נוגעת למנוע. יחידת ה-2.0 ליטרים הקיימת עברה שיפור, והיא תציע הספק של 164 כ"ס ומומנט של 20.8 קג"מ - לעומת 155 כ"ס ו-19.6 קג"מ כיום. אך במקביל נוסף מנוע חדש, דיזל עם יחידה מיקרו-היברידית במתח של 48 וולט. המנוע הזה מגיע עם הספק של 183 כ"ס, הנעה כפולה ותיבת 8 הילוכים, ומציג צריכת דלק של 17.5 ק"מ לליטר. עדיין לא ברור בשלב זה אם הטוסון יציע את המנוע החדש גם בישראל.

יונדאי טוסון
 
הדגם השלישי שתשיק יונדאי הוא הסנטה פה בדור הרביעי שלו, שמציג גידול של 8 ס"מ לאורך וס"מ אחד לרוחב ביחס לדור היוצא. ממה שידוע לנו כעת, יונדאי סנטה פה החדש ישווק בישראל עם אותם מנועים של הדור היוצא - כלומר, 2.2 ליטר דיזל עם 200 כ"ס והנעה קדמית או כפולה ו-2.4 ליטר בנזין עם 185 כ"ס. בהתאם להצהרה של היבואנית מהשנה שעברה, הדגם יוצע עם מלוא מערכות הבטיחות הקיימות.

יונדאי סנטה פה
 
לדגמי יונדאי בישראל - יונדאי
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. יונדאי  ומה אים ה I30N?

אפי,15.11.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים