בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אודי e-tron נוחת בישראל

אודי e-tron נוחת בישראל


רכב הפנאי החשמלי של אודי מגיע לאולם המרכזי בבני ברק - בשלב זה לתצוגה בלבד. השיווק יחל ברבעון השני בשנה הבאהמאת רן סגל
 
יבואנית אודי בישראל, צ'מפיון מוטורס, קיבלה יחידה ראשונה של רכב הפנאי החשמלי אודי e-tron - שתוצג החל ממחר (שני) בשעות אחר הצהריים באולם הראשי בבני-ברק. מהיבואנית נמסר כי שיווק הדגם בישראל יחל ברבעון השני של 2019.

אודי אי-טרון
 
יצרן היוקרה הגרמני הציג בחודש שעבר את רכב הפנאי החשמלי והחדש שלו שיתחרה ברכבי פנאי חשמליים נוספים כמו יגואר i-Pace שכבר משווק בישראל ומרצדס EQC שעתיד להגיע באמצע 2019.
 

אודי e-tron מתמקם מבחינת גודל בין ה-Q7 ל-Q5 ועושה שימוש בשני מנועים חשמליים ליצירת הנעה כפולה. ההספק עומד על כ-402 כ"ס והמומנט על 67.7 קג"מ הזמינים באופן כמעט מידי. ההאצה ל-100 קמ"ש אורכת 5.7 שניות וטווח הנסיעה על פי תקן הבדיקה העולמי החדש (WLTP) עומד על 400 ק"מ. זמן הטעינה עומד על כ-9 שעות באמצעות שקע ביתי.

אודי אי-טרון
 
חידוש מעניין הוא האפשרות להזמנת הרכב עם "מראות צד וירטואליות" - לראשונה ברכב בייצור סדרתי. מדובר במצלמות המותקנות במקום בו אנו רגילים למצוא את מראות הצד, ואלו משדרות את התמונה אל מסך OLED הנמצא בתוך הרכב. מערך הבטיחות באודי e-tron, בדומה לדגמי אודי הבכירים, עשיר וכולל סורק לייזר, 5 רדארים, 6 מצלמות ו-12 חיישנים על-קוליים.

אודי אי-טרון

מיבואנית אודי בישראל, צ'מפיון מוטורס, נמסר כי לקראת השקת הדגם בישראל תתקין היבואנית שתי עמדות טעינה מהירה, שיצטרפו לרשת עמדות שהתחייבה המדינה לפרוס עד סוף שנת 2020.
 
 
לדגמי אודי בישראל - אודי
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים