בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אודי e-tron: פנאי חשמלי מ-393,000 שקל

אודי e-tron: פנאי חשמלי מ-393,000 שקל


צ'מפיון מוטורס, יבואנית אודי בישראל, החלה בשיווק רכב הפנאי החשמלי הראשון של מותג היוקרה. טווח הנסיעה עומד על מעל 400 ק"מ וכולו נקי מפליטת מזהמיםמאת רן סגל
 
חודשיים בלבד לאחר החשיפה הרשמית של רכב הפנאי החשמלי אודי e-tron והיבואנית המקומית, צ'מפיון מוטורס, החלה במכירה מוקדמת של ה-e-tron ומסירות ראשונות מתוכננות לחודש מרץ 2019. אודי e tron הוא רכב הפנאי החשמלי הראשון של מותג היוקרה הגרמני והוא מצטרף אל יגואר i-Pace ששיווקו החל לפני מספר חודשים ומרצדס EQC שעתיד להגיע לישראל באמצע 2019.

אודי e-tron
 
לאודי e-tron שני מנועים חשמליים היוצרים הנעה כפולה. ההספק עומד על 300 קילוואט (שהם כ-408 כ"ס) והמומנט המירבי עומד על 67.7 קג"מ שזמין כמעט באופן מידי. ההאצה ל-100 קמ"ש אורכת 5.7 שניות לכדי מהירות מירבית (מוגבלת אלקטרונית) של 200 קמ"ש. טווח הנסיעה עומד על כ-400 ק"מ (בתקן העולמי הריאלי WLTP).
 

אודי e-tron מסוגל להיטען מעמדת טעינה מהירה עם זרם ישיר (DC) בעד 150 קילוואט. כמו כן ניתן גם לטעון את הג'יפון החשמלי באמצעות זרם חילופין (AC) בעד 11 קילוואט, כך שטעינת לילה, שאורכת כ-9 שעות תטען 100% מהסוללה. עמדת הטעינה הביתית כלולה במחיר הרכב.

אודי e-tron

אודי e-tron יוצע בשתי רמות גימור. רמת הגימור Advance תציע את תצורת שלושת המסכים שפגשנו בדגמי אודי אחרים כמו אודי Q8 למשל, הכוללים את לוח המחוונים Virtual Cockpit, מסך מולטימדיה גדול ומתחתיו מסך קטן יותר לשליטה על בקרת האקלים והניווט. כמו כן ישנם מתלי אוויר, חלון גג פנוראמי, ריפודי עור, מפתח חכם וחישוקי סגסוגת בגודל 20 אינץ'. בתחום הבטיחות ישנה מערכת בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית כולל אפשרות זחילה בפקקים, בקרת רכב בשטח מת, התרעת תנועה חוצה מלפנים והתרעת תנועה חוצה מאחור כולל בלימה אוטונומית ומערכת למניעת פתיחת דלתות המזהה תנועה חולפת.

אודי e-tron
 
רמת הגימור Premium כוללת בנוסף לכך גם מערכת שמע מבית Bang & Olufsen, חישוקי סגסוגת בגודל 21 אינץ' ולראשונה ברכב בייצור סדרתי ישנן מראות צד "וירטואליות" העושות שימוש במצלמות המשדרות את התמונה אל מסך בתוך הרכב.

אודי e-tron
 
אודי e-tron ארוך ורחב ממרצדס EQC ומיגואר i-Pace וגם נהנה מתא מטען גדול יותר (660 ליטר), מחירו של אודי e-tron יחל ב-392,900 שקל. זול בכ-61,000 שקל מיגואר i-Pace
 
ניב אורון, מנהל חטיבת Audi בצ'מפיון מוטורס, אמר: "אנחנו עדים לתחילתו של עידן חדש בתחום התחבורה בישראל עם תחילת שיווקו של הרכב החשמלי הראשון של Audi. תחום הרכבים החשמליים בארץ תופס תאוצה, בין היתר, בזכות פרישה מהירה של עמדות טעינה והודות להטבות המס על רכבים אלה - המחיר האטרקטיבי של הרכב נובע בין היתר מהטבת מס זו. גם בעולם מעורר הרכב עניין רב ובכל מדינה בה נפתחה האפשרות למכירה מוקדמת מולאו הקצאות הייצור בתוך שבועות בודדים. לא מפתיע כי לקוחות מביעים אמון בטכנולוגיה, שהולכת להפוך את החיים של כולנו לנקיים, שקטים ונוחים הרבה יותר כשנקום כל בוקר לסוללה מלאה עם טווח של יותר מ-400 ק"מ".
 
 
לדגמי אודי בישראל - אודי
 
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אין שום הפתעה  המחיר בגרמניה של הדגם שימכר בישראל בישראל יש רק 1...

א,15.11.2018

2. שמירת נתיב אקטיבית?  חסר מאוד הנתון הזה: יש לה שמירת נתיב אקטיבית?

היללי,16.11.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים