בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אודי A3 החדשה מתקרבת

אודי A3 החדשה מתקרבת


לקראת הצגת הדור החדש של אודי A3, חושפת היצרנית כמה פרטים מעניינים על התנהגות הכביש והביצועים. אצלנו עוד השנהמאת רן סגל
 
אודי A3 הוצגה כבר לפני 24 שנים, כאשר הדור השלישי נחשף כבר בשנת 2012 ומלווה אותנו מזה 8 שנים ארוכות למדי. כעת חושפת היצרנית כמה פרטים מעניינים על הדור החדש והרביעי במספר של ה-A3 החדשה שתיחשף בתערוכת ז'נבה שתיפתח ב-5 במרץ 2020. מיבואנית אודי בישראל נמסר כי אודי A3 החדשה תגיע לישראל במהלך המחצית השנייה של 2020.

אודי A3 החדשה

בתמונות המצורפות אנו עדים להתפתחות בעיצוב בהתאם לקו הדגמים הנוכחי של אודי, כאשר השינויים העיקריים נמצאים דווקא מתחת לפני השטח. ניתן לראות את יחידות תאורת הלד החדשות ושלושת פתחי האוורור מלפנים בדומה ל-A1. תמונות רשמיות של עיצוב הפנים לא נחשפו, אך ככל הנראה העיצוב יישר קו עם דגמי אודי העדכניים - ובהם ה-Q3.
 

אודי A3 החדשה תציע מספר חידושים טכנולוגיים הקיימים גם בדגמים בכירים יותר של יצרנית היוקרה הגרמנית ובהם הגה בעל יחס תגובה משתנה (2.5 סיבובים מנעילה לנעילה), בולמים אדפטיביים ומערכת הנעה כפולה "קוואטרו" חדשה בעלת קלאץ' אלקטרו-הידראולי ותוכנת ניהול משופרת. למערכת יכולת חלוקת כוח מלאה בין הסרן הקדמי לאחורי, כאשר במצב הנהיגה הרגיל רוב הכוח מוקצה לסרן הקדמי ובהתאם לצורך עד 100% מהמומנט עובר לסרן האחורי. עדכון נוסף ב-A3 החדשה נוגע לחלוקת מומנט בעת פניות חדות, כאשר בלימות עדינות מופעלות על הגלגלים החיצוניים.

אודי A3 החדשה

שלושת מערכות אלו עובדות בסנכרון וניתנות לכוונון באמצעות בורר מצבי נהיגה המשפיע גם על תגובת דוושת ההאצה ותיבת ההילוכים (ואף על תאורת המטריקס לד, בקרת האקלים, מתח החגורות ובקרת השיוט האדפטיבית) – בעקבות כך באודי מבטיחים התנהגות כביש משופרת.

אודי A3 החדשה

נתונים על יחידות ההנעה טרם פורסמו, אך אלו צפויות להיות דומות להיצע שהוצג באוקטביה ובגולף - כלומר מנועי 1.0 ו-1.5 ליטרים עם הנעה מיקרו היברידית וגם גרסת פלאג-אין הייבריד עם כ-200 כ"ס.

לדגמי אודי בישראל - אודי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים