בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אודי A1 נחשפת: יוקרתית זולהאחרי משחק מקדים של שנה וחצי, מגיעים באודי לדבר האמיתי: אודי A1 נחשפת ומשסה מבטים במיני קופר של ב.מ.וומאת אורן דורי
 
לפני כשנה בישרנו לכם על מכונית תצוגה קצת חריגה למראה. אודי A1 ספורטבק קונספט היה שמה - בייבי אודי במילים אחרות. רכבי תצוגה משמשים לעיתים תכופות כמעין צילום אולטרסאונד למכונית שברחם. היום אנו נחשפים סוף כל סוף לתוצאה המוגמרת [לדף הדגם בקטלוג - אודי A1].  

 

אודי A1 החדשה / צילומים: יצרן
אודי A1 החדשה / צילומים: יצרן
 
אם בקונצרן פולקסווגן יבקשו להקים להקת בנות, הרי שכבר יש להם הרכב מלא: סיאט איביזה הפלפלית, פולקסווגן פולו האיכותית, סקודה פאביה ילדת הפרברים שהגיעה לעיר הגדולה, וכעת גם אודי A1 החדשה - על תקן ויקטוריה "פוש ספייס" בקהאם. כל המכוניות חולקות לא מעט מכלולים ביניהן, וגם האודי הקטנה תקבל בגרסתה הבסיסית את מנוע ה-1.2 ליטר טורבו החדש של הקונצרן. משום מה, ב-A1 המנוע יפיק 86 כוחות סוס בלבד, בעוד בפולו החדשה המגדש לוחץ את המנוע עד ל-105 סוסים. יחידת כוח נוספת תקבל אודי A1 מפולקסווגן גולף - מנוע TSI בנפח 1.4 ליטר שמייצר 122 כוחות סוס ומאיץ את המכונית מהחנייה למאה קמ"ש תוך 9.2 שניות. באירופה יוצעו גם מנועי טורבו-דיזל שכרגע לא צפויים להגיע לארץ.

 

אודי A1 - תא נוסעים
אודי A1. עשרה רמקולים במכונית אחת קטנה
 
אודי A1 תחשף רשמית בתערוכת ז'נבה במרץ 2010, ומיד לאחר מכן תיזרק למים העמוקים בהם כבר שוחות מיני קופר ואלפא רומיאו מיטו. אודי תנסה להתחרות בהן עם רשימה ארוכה של ציוד מותרות, רמת בטיחות גבוהה ותא נוסעים איכותי.
 
המכונית צפויה להגיע לישראל בסביבות אמצע 2010. מחירים טרם נקבעו.
 
לדגמי אודי בישראל - אודי
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. עיצוב יפה, אחלה כתבה  אהבתי את העיצוב של האוטו, מעניין מה יהיה התמחור.

אסף,10.02.2010
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים