דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

ב.מ.וו iX3 ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 479,000 ₪

טווח חשמלי: 456 ק"מ

בטיחות:חוות דעת ב.מ.וו iX3

ב.מ.וו iX3 הוא האח החשמלי של ה-X3 המוכר, והוא מתחרה למשל ביגואר i-Pace, אודי e-tron ובמרצדס EQC. העיצוב דומה למדי לזה של ה-X3 אך עם כמה תוספות מתבקשות כגון סבכה קדמית אטומה, היעדר יציאות מפלט מאחור ולא מעט גימורים כחולים מבחוץ ומבפנים כדי להזכיר שמדובר בדגם חשמלי. המנוע החשמלי בהספק של 286 כ"ס מניע את הסרן האחורי בלבד ויוצר ביצועים טובים ויחד עם אחיזת כביש גבוהה ומרכז כובד נמוך מתקבל רכב די מהנה לנהיגה שגם יספק טווח נסיעה שימושי של עד 456 ק"מ. נוחות הנסיעה טובה גם היא בזכות מתלים אדפטיבים, האבזור עשיר ואיכות החומרים גבוהה. גם בתחום השימושיות האח החשמלי שומר על הקרבה ל-X3 - ב.מ.וו iX3 מספק מרווח דומה מאחור ותא מטען שימושי שאפילו גדול ב-60 ליטרים מזה של גרסת ה-PHEV של ה-X3.
בשורה התחתונה: ב.מ.וו iX3 הוא רכב פנאי יוקרתי, מאובזר ועם טווח נסיעה שימושי.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות ב.מ.וו iX3השוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף ב.מ.וו iX3

בטיחות ב.מ.וו iX3

ב.מ.וו iX3 מצוייד ב-7 כריות אוויר, בלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, התרעת תנועה חוצה מאחור ומלפנים, תיקון סטייה מנתיב, התרעת רכב בשטח מת כולל היגוי אקטיבי, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימת חירום אוטונומית בנסיעה לאחור (במהירות חניה), התרעת פגיעה מאחור, מערכת סיוע לנהג בתמרוני חירום, התרעת התנגשות צידית כולל התערבות אקטיבית, התרעת עייפות ומעבר אוטומטי לאורות גבוהים כולל תאורה אדפטיבית. ב.מ.וו iX3 לא עמד למבחן הריסוק של ארגון הבטיחות האירופאי Euro NCAP, אך הארגון העניק לו ציון של 5 כוכבים על בסיס ב.מ.וו X3 עליו הוא מבוסס.

מידע כללי אודות ב.מ.וו iX3

זהו הדור הראשון ב.מ.וו iX3 שנחשף לראשונה ביולי 2020 והגיע לישראל באפריל 2021, כאשר באוגוסט 2021 הוצגה מתיחת הפנים שהגיעה ארצה באפריל 2022. ה-iX3 הוא הרכב הראשון של ב.מ.וו המיוצר בסין ומשווק גלובלית והוא מבוסס על הדור השלישי של ב.מ.וו X3.

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח יוקרתי בגודל בינוני

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח יוקרתי בגודל בינוני

עמוד דגם ב.מ.וו iX3 חזור למעלה