דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

מיני קאנטרימן ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 281,900 ₪

טווח חשמלי: 49 ק"מ

צריכת דלק: 52.6 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת מיני קאנטרימן

טונות של קסם אישי, הררי כריזמה, מאגרי ענק של חינניות. זוהי מיני קאנטרימן. קשה לטעות בזיהוי – הקאנטרימן היפהפייה דומה להפליא לאחיותיה הותיקות לבית מיני. אבל מה בכל זאת הופך אותה ממיני קופר למיני קאנטרימן? קודם כל, השימושיות. לקאנטרימן יש 5 דלתות ו-5 מושבים. לטובת המראה ה'קרוסאוברי', הוגבהה המכונית וזכתה לתפיחות אופנתיות מעל בתי הגלגלים. את מיני קאנטרימן אפשר לקבל גם עם מערכת הנעה כפולה, אבל מיני קאנטרימן היא לא מכונית שטח – אפילו לא קרוב. על אף תוספת הגובה והמרווח, שומרת הקאנטרימן על מאפייניה הנצחיים של מיני: מימדים קומפקטיים, ויכולות נהיגה מהנות להפליא. זה נכון במיוחד בגרסאות הטורבו החזקות. גרסת הפלאג-אין הייבריד משתלמת בזכות ביצועים מעולים, אבזור עשיר וצריכת דלק נמוכה.
בשורה התחתונה: מיני קאנטרימן היא כל מה שאנחנו אוהבים במיני - אבל בגוף של ג'יפון. 

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות מיני קאנטרימןהשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבמיני קאנטרימן

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף מיני קאנטרימן

בטיחות מיני קאנטרימן

מיני קאנטרימן מצויידת ב-6 כריות אוויר ובמערכת בקרת יציבות אלקטרונית כסטנדרט. המכונית זכתה ב-5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של איגוד EuroNCAP.

מידע כללי אודות מיני קאנטרימן

זהו הדור השני של מיני קאנטרימן שהוצג בתערוכת לוס-אנג'לס בנובמבר 2016 והגיע אלינו ב-2017. מתיחת הפנים הוצגה במחצית 2020 והגיעה אלינו בדצמבר אותה שנה. הדור הראשון הוצג בתערוכת ז'נבה מרץ 2010 והגיע לישראל בנובמבר אותה השנה. השם 'קאנטרימן' היה שייך במקור לגרסת הסטיישן של מיני מיינור, אשר שווקה בעולם בין השנים 1961-1969. כיום, גרסת הסטיישן נקראת 'מיני קלאבמן' - ואילו הקאנטרימן הנוכחית, שהוצגה בשנת 2010, היא למעשה ממשיכתה של 'מיני-מוק' - גרסת הפנאי של מיני מיינור, אשר שווקה בין השנים 1964-1993.

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח יוקרתי קטן

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח יוקרתי קטן

עמוד דגם מיני קאנטרימן חזור למעלה