דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

יונדאי איוניק 5 ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 224,900 ₪

טווח חשמלי: 481 ק"מ

בטיחות:חוות דעת יונדאי איוניק 5

יונדאי איוניק 5 היא מכונית חשמלית בעיצוב עתידני. האם זו מכונית משפחתית? האם זהו רכב פנאי? קשה לקבוע, אך בכל מקרה מדובר במכונית נאה למראה, גדולה ושימושית. המרווח ל-4 נוסעים פשוט מעולה, גם לחמישה יהיה מקום מספק, ותא המטען גדול למדי. תא הנוסעים מאובזר היטב ונהנה גם הוא מעיצוב מרשים ומאיכות גבוהה. נוחות הנסיעה טובה בכל תנאי הדרך וגם בידוד הרעשים ראוי. בישראל משווקת יונדאי איוניק 5 עם אופציית הנעה אחת: מנוע חשמלי בודד, הנעה אחורית, הספק של 217 כ"ס וסוללת 72 קוט"ש שמעניקה טווח נסיעה מוצהר של 480 קילומטרים. בפועל, ניתן להגיע לטווח כזה רק בקצב נסיעה איטי יחסית, מרובה האטות ורמזורים. נהיגה נמרצת, כזו שמנצלת את הביצועים המצוינים, תחסל את הסוללה מהר יותר.
בשורה התחתונה: יונדאי איוניק 5 היא לא רק מכונית חשמלית מצוינת, אלא גם רכב איכותי בהחלט.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות יונדאי איוניק 5השוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכביונדאי איוניק 5

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף יונדאי איוניק 5

בטיחות יונדאי איוניק 5

יונדאי איוניק 5 מצוייד ב-7 כריות אוויר, בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, תיקון סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת רכב בשטח מת עם התערבות אקטיבית, התרעת תנועה חוצה מאחור, בלימת חירום בנסיעה לאחור, התרעת עייפות, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים, התרעת פתיחת דלת בזיהוי רכב חולף, התרעת שכחת ילד במושב האחורי וזיהוי תנועה חוצה בצומת. יונדאי איוניק 5 זכה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק של ארגון הבטיחות האירופאי Euro NCAP.

מידע כללי אודות יונדאי איוניק 5

זהו הדור הראשון של יונדאי איוניק 5, אשר הוצג לראשונה בתחילת 2021 והגיע לישראל בחודש יולי באותה שנה. האיוניק 5 מיוצרת במפעלי יונדאי בדרום קוריאה.

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

עמוד דגם יונדאי איוניק 5 חזור למעלה