דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

טויוטה יאריס ‏

תעודת זהות

קטגוריה: מכוניות קטנות

מחיר יבואן: 115,990 ₪

צריכת דלק: 19.2 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת טויוטה יאריס

טויוטה יאריס היא מכונית סופר מיני שימושית ויעילה, המתאימה במיוחד לתנועה עירונית. הדור הרביעי שלה הגיע לישראל באוגוסט 2020 עם עיצוב בניחוח ספורטיבי. רשימת האבזור לא נדיבה במיוחד, אך היאריס מציעה מגוון של מערכות בטיחות מתקדמות שתורמות לתחושה הבטוחה. המרווח לנוסעים סביר, וגם תא המטען יספק צרכים בסיסיים. תנוחת הישיבה הגבוהה ושדה הראיה המעולה מעניקים לטויוטה יאריס כושר תמרון נהדר בעיר, אך נוחות הנסיעה לא מושלמת. המנוע החדש בטויוטה יאריס, בנפח 1.5 ליטרים עם 3 צילינדרים, מספק ביצועים טובים מאוד לצד צריכת דלק חסכונית, לצד זאת ליאריס גם גרסה היברידית מבוקשת וכמוה גם היא נהנית ממוניטין מצוין של אמינות וסחירות.
בשורה התחתונה: טויוטה יאריס היא מכונית קטנה ומצטיינת בתוך העיר.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות טויוטה יאריסהשוואת רכבים

  • מחיר יבואן:
השווה
הוסף רכב להשוואה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבטויוטה יאריס

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף טויוטה יאריס

בטיחות טויוטה יאריס

טויוטה יאריס מצוידת ב-8 כריות אוויר, התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, התרעת סטייה מנתיב כולל היגוי אקטיבי, התרעת עייפות, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים, מערכת זיהוי תמרורים, בקרת שיוט אדפטיבית ומערכת סיוע בתמרוני חירום. טויוטה יאריס זכתה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP.

מידע כללי אודות טויוטה יאריס

זהו הדור הרביעי של טויוטה יאריס שהוצג באוקטובר 2019 והגיע לישראל באוגוסט 2020. הדור השלישי של היאריס הושק באירופה בשנת 2011 והגיע לישראל עם תחילת 2012. בשנת 2014 עברה היאריס מתיחת פנים, שהגיעה לישראל בחודש ספטמבר באותה שנה. בשנת 2017 עברה היאריס מתיחת פנים נוספת, שהגיעה לישראל בחודש מאי 2017. טויוטה יאריס מהדור השלישי מיוצרת בצרפת. הדור הקודם של היאריס הושק בעולם בשנת 2005, ונקרא ביפאן טויוטה ויץ. הדור הראשון של טויוטה יאריס הושק בעולם בשנת 1998.

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: סופר מיני

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: סופר מיני

עמוד דגם טויוטה יאריס חזור למעלה