בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שיתוף הפעולה טויוטה - סוזוקי יוצא לדרך

שיתוף הפעולה טויוטה - סוזוקי יוצא לדרך


כשנה לאחר תחילת הסכם שיתוף הפעולה מציגות היצרניות היפניות את התכנית הרשמית – הנעות היברידיות, רכבים קטנים ושווקים חדשיםמאת רן סגל
 
לפני כשנה חתמו טויוטה וסוזוקי על הסכם שיתוף פעולה בעקבות תהליך שהחל עוד מחתימה על מזכר הבנות בתחילת 2017. כעת הסכם השת"פ עובר לפסים מעשיים כאשר טויוטה תסייע לסוזוקי בתחומי ההנעות ההיברידיות והחשמליות ואילו סוזוקי מצידה תסייע לטויוטה בתחומי הרכבים הקטנים וחדירה לשווקים חדשים.

טויוטה

נשיא טויוטה, אקיו טויודה, אמר: "כאשר מדובר בטכנולוגיה חשמלית לרכבים, אשר צפויה לעשות התקדמות נוספת, טכנולוגיות היברידיות משחקות תפקיד חשוב בשווקים רבים. הסכמה נרחבת הכרחית כדי שרכבים בעלי טכנולוגיות חשמליות יוכלו לתרום לשמירה על כדור הארץ. באמצעות ההסכם החדש אנו מצפים לשימוש נרחב יותר של טכנולוגיות היברידיות, לא רק בהודו ובאירופה, אלא ברחבי העולם.
 

יחד עם זאת, אנו מאמינים שהרחבת שיתוף הפעולה שלנו עם סוזוקי, החל מאספקת רכבים ויחידות הנעה ועד פיתוח וייצור, יעזור לנו לשמור על היתרון התחרותי בסביבה של שינויים נרחבים. אנו מתכוונים לחזק את התחרותיות של שתי החברות על-ידי הטמעת נקודות החוזק ולמידה הדדית".

שיתוף פעולה טויוטה-סוזוקי

יו"ר סוזוקי, אוסאמו סוזוקי, אמר: "כאשר הכרזנו על היקף שיתוף הפעולה שלנו בחודש מאי אשתקד, אמרתי כי נשאף להצלחה גלובאלית. מאז ראיתי את התקדמות שיתוף הפעולה וכיום זהו כבוד עבורי להכריז על גודל השותפות הגלובאלית, כולל אירופה ואפריקה. בנוסף, אנו מעריכים את ההצעה הנדיבה של טויוטה לשימוש בטכנולוגיות ההיברידיות שלהם ואנו נסייע במאמץ מירבי".

שיתוף פעולה טויוטה-סוזוקי
 
Suzuki Alivio צילום - Navigator84
 
הסכם שיתוף פעולה טויוטה-סוזוקי
 
לדגמי טויוטה בישראל – טויוטה
לדגמי סוזוקי בישראל – סוזוקי
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מר סוזוקי  נראה כאילו שכח לכבות את הווישרים :O

:O,21.03.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים